Aktualności

27-04-2022-07:48:41

Michele Morrone śpiewa o miłości. Premiera nowego singla i sequela „365 dni”

Udostępnij! Tweetnij!

Michele Morrone przedstawia nowy singiel zatytułowany „Another Day”. Piękna, fortepianowa ballada zapowiada drugi album wokalisty, który planowany jest na jesień tego roku. Wydanie piosenki zbiega się w czasie z premierą filmu „365 dni: Ten dzień”, który od 27 kwietnia można oglądać na platformie Netflix.

foto: Raffaele Cerracchio

W poruszającym, emocjonalnym utworze „Another Day” Włoch opowiada o doskonałej miłości, która na jego oczach rozpada się kawałek po kawałku aż zostaje tylko gorycz, rozczarowanie i pragnienie powrotu do wcześniejszych dni.Dwa lata temu Michele Morrone zdobył światowy rozgłos za sprawą głównej roli w erotycznym filmie „365 dni”, gdzie - ku zachwytom głównie żeńskiej publiczności - wcielił się w rolę ponętnego mafioza imieniem Massimo Torricelli. W tym samym czasie utalentowany artysta z Mediolanu zaprezentował swój talent muzyczny, wydając debiutancki album „Dark Room”. Z wydawnictwa pochodziły świetnie przyjęte single „Hard For Me”, „Feel It” i „Watch Me Burn”, które przyczyniły się do wielkiej popularności filmu, pełniąc rolę nieoficjalnego soundtracku. Płyta ostatecznie wygenerowała ponad pół miliarda streamów. Teraz Michele Morrone szykuje się do kolejnego rozdziału w karierze, prezentując „Another Day”.

Rok temu fani poznali pierwszą zapowiedź nadchodzącej płyty w postaci pełnego pasji utworu „Beautiful”. Cały album ma ukazać się po wakacjach.
Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!