Aktualności

11-05-2022-10:37:45

Ty tak poważnie? Nezznalek rusza z autorskim podcastem

Udostępnij! Tweetnij!

foto: Piotr Porębski

To jeden z pierwszych tego typu podcastów w Polsce - przedstawiamy audycję w prawdziwym tego słowa znaczeniu. 

Nezznalek niedawno spełniła swoje wielkie marzenie i wydała dwie pierwsze piosenki - hit TikToka “Bitch Please” (ponad 81 mln odtworzeń dźwięku na platformie) oraz feministyczny utwór “Kobieta”. Teraz na Spotify zadebiutował właśnie jej autorski podcast “Ty tak poważnie?” w którym rozwija tematy, poruszane w jej utworach.

Do każdego singla powstawać będą dwa odcinki - jeden z udziałem gości, a drugi będący potokiem myśli Nezznalek na dany temat.

I tak na pierwszy ogień poszedł temat kobiet i tego, jak to jest być młodą kobietą w naszym społeczeństwie. Na jakie zachowania mężczyźni dostają przyzwolenia w bardzo młodym wieku i czym to zaowocuje w ich dorosłym życiu? 

“Ty tak poważnie” to jeden z pierwszych tego typu podcastów w Polsce - bo nie jest to tylko i wyłącznie monolog artystki. Mamy tu do czynienia z audycją, w prawdziwym tego słowa znaczeniu. Każdy z odcinków podzielony jest na części, które przeplatane są utworami, nawiązującymi do motywu przewodniego. W “Kobieta cz. 1” oprócz tytułowej piosenki Nezznalek usłyszycie Arianę Grande, Doje Cat czy Viki Gabor w duecie z Kayah.

Nezznalek, czyli Paulina Neznal, to 22-letnia twórczyni internetowa, która niedawno rozpoczęła swoją karierę w branży muzycznej. Do jej debiutanckiego singla "Bitch Please" filmy nagrali między innymi Dawid Kwiatkowski, Ewelina Lisowska, Carla Fernandes, Luna. Swój drugi singiel “Kobieta”, artystka zadedykowała wszystkim kobietom, które tak jak ona, czasami nie mają odwagi, aby być głośniej, jeśli chodzi o ich prawa.


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: nezznalek