Aktualności

12-05-2022-09:24:37

Nowy teledysk Anastazji Maciąg pełen TikTokerów!

Udostępnij! Tweetnij!

Koniec zabawy” potencjalnym hitem wakacji?

Materiały prasowe

Anastazja Maciąg prezentuje swój najnowszy teledysk do kolejnego singla. Klip do “Koniec zabawy” opowiada historię dziewczyny, która czuje się zagubiona w wielkim mieście, wśród labiryntu ulic i szumu aut. Za sprawą muzyki ucieka do zupełnie innego świata, w którym odnajduje prawdziwą siebie. A przy okazji może potencjalną miłość?

W teledysku obok Maciąg wystąpili popularni twórcy internetowi: Kamil Szymczak (TikTok: 2.7 mln, IG: 269k), Stuknięty Mikka (TikTok: 1 mln, IG: 133k), Baoliin (TikTok: 962k, IG: 52k), Jasper (TikTok: 1.8 mln, IG: 311k) czy Charazinsky (TikTok: 1.8 mln, IG: 270k). Za choreografię odpowiada Tomasz Nakielski z Agencji Tanecznej Next, który współpracował między innymi z Julią Wieniawą, Dodą, Viki Gabor czy Sarą James.

",,Koniec Zabawy” to numer, w którym mocno uzewnętrzniam swoje emocje. Jest to mix tego, co siedzi mi w sercu z letnim beatem i luźnym flow. Ta piosenka pomogła mi zrozumieć, że czasem trzeba odpuścić, bo żeby to zadziałało potrzebne są chęci z obu stron." - mówi Anastazja o najnowszym singlu. 

“Koniec zabawy” to czwarty singiel zwyciężczyni Rising Star Polska. Kawałek powstał we współpracy z Tabbem, producentem albumów Grzegorza Hyżego oraz Sound’n’Grace. Opowiada historię dziewczyny, która spotyka na swej drodze toksyczne osoby mieszające jej w głowie. Relacje z takimi osobami są jak czerwone światło na naszej drodze, przez które gubimy sens i budujemy niepotrzebny overthinking. A przecież wystarczy powiedzieć: “Koniec zabawy, idź nie ma sprawy” i usunąć je z naszego życia. Utwór został zgłoszony do tegorocznego konkursu Debiutów podczas 59. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej Opole 2022.


źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: