Aktualności

12-05-2022-10:21:19

Sara James kontynuuje swoją drogę „Na Sam Szczyt”

Udostępnij! Tweetnij!

Sprawdź nowy singiel młodej wokalistki

Materiały prasowe

Odkąd tylko Sara James pierwszy raz dała się poznać szerokiej publiczności, jej kariera to nieustające pasmo sukcesów. Młoda wokalistka w pełni wykorzystuje swoje pięć minut i niedługo po premierze swojego ostatniego singla „Nie Jest Za Późno”, wraca do słuchaczy z kolejnym solowym utworem - „Na Sam Szczyt”.

Najnowsza piosenka Sary to luźna opowieść o jej codzienności, pełnej przygód, wyzwań i świadomego dążenia do spełniania swoich marzeń, zawsze patrząc pozytywnie na otaczającą rzeczywistość. Utwór zdecydowanie wyróżnia się swoim energetycznym brzmieniem i odważnym połączeniem rozmaitych dźwięków. Sara zawsze podkreśla swoją miłość do wszelkich gatunków muzycznych, toteż nie powinno dziwić, że „Na Sam Szczyt” nieco odbiega od dobrze znanych „Somebody” i „Nie Jest Za Późno”, ukazując różnorodność stylów, jakie wokalistka planuje odkrywać w swoich utworach.

- Nie mam zazdrości, gdy ktoś chwyta ten sam cel, po prostu wtedy razem w górę na sam szczyt - śpiewa Sara w najnowszym singlu, tym samym zachęcając także innych do spełniania swoich marzeń, lecz bez zazdrości i wzajemnej rywalizacji. Podobnie jak w poprzednich piosenkach, także w tej dominuje pozytywny przekaz, na którym zawsze bardzo zależy młodziutkiej wokalistce.

Utwór „Na Sam Szczyt” jest już dostępny we wszysktich serwisach streamingowych. Do piosenki powstał także lyric video, dostępny na kanale wokalistki.


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: sara james