Aktualności

17-05-2022-12:28:05

Viralowe „Jiggle Jiggle” już dostępne

Udostępnij! Tweetnij!

Wschodzący elektroniczny duet z UK, Duke & Jones, oficjalnie wydaje singiel „Jiggle Jiggle”, ich viralowej współpracy z Louisem Theroux! Utwór już przed premierą zgromadził ponad 4 miliony wyświetleń na YouTubie.

Materiały prasowe


Obecnie największa piosenka na TikToku (ponad 100 tysięcy codziennych kreacji, 1,8 miliona TikToków oraz ponad 50 milionów wyświetleń oryginalnego teledysku), „Jiggle Jiggle” to dzieło Duke & Jones, którzy stworzyli zaraźliwy remiks wokół fragmentu rapu Theroux z odcinka jego słynnego serialu „Weird Weekends”, który ostatnio ponownie pojawił się w „Chicken Shop Date” Amelii Dimoldenberg.

Uwielbiany przez wszelkiego rodzaju celebrytów, w tym Snoop Dogga i Lizzo, sukces utworu przekroczył już TikToka, a film przesłany przez Duke & Jones na YouTube ma obecnie ponad 5,4 miliona wyświetleń. „Jiggle Jiggle” odbiło się również szerokim echem w prasie, w tym w Daily Mail, LA Times i brytyjskim GQ.Duke & Jones szybko stają się jednymi z najbardziej perspektywicznych niezależnych muzyków w branży. Zdobywając reputację „producentów producentów”, nadal udowadniają, że prawdziwy talent nie potrzebuje wytwórni płytowej ani ogromnego nazwiska, aby wywołać falę, a zamiast tego pozwalają muzyce mówić za siebie. Ich wyróżniające się brzmienie pomogło im zdobyć miliony słuchaczy na całym świecie – w tym lojalnych fanów na TikToku, którzy są uzależnieni od ich zabawnych teledysków z autotune – oraz wsparcie niektórych z największych artystów na świecie.Prezenter definiujących gatunek filmów dokumentalnych dla BBC oraz twórca wielokrotnie nagradzanego filmu „My Scientology Movie”, Louis Theroux jest jedną z najbardziej znanych twarzy telewizji. To pierwsza i niespodziewana wizyta w studiu nagraniowym w jego 25-letniej karierze. Jeden z największych obecnie hitów Internetu „Jiggle Jiggle” ma teraz szansę wznieść się na nowe wyżyny.


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!