Aktualności

20-05-2022-06:25:54

"Amigo" Carli Fernandes nowym, tanecznym hitem latino

Udostępnij! Tweetnij!

Artystka przygotowała dla fanów kilka niespodzianek

foto: Piotr Porębski

Carla Fernandes jest główną przedstawicielką gatunku latino w Polsce. "Amigo" ma elementy klubowe i zdecydowanie mocniejsze brzmienia, niż w dotychczasowym repertuarze Carli.

“Amigo” napisałam 2 lata temu w moim małym pokoju w Poznaniu. Wydaje go dopiero teraz, bo potrzebowałam czasu, aby zdobyć doświadczenie i zdecydować się na kierunek muzyczny, który jest najbliższy mojemu sercu. Gdyby nie te 2 lata, "Amigo" nie brzmiałoby tak, jak brzmi teraz. Piotrek Zborowski, producent tego numeru, zrealizował moją wizję w 150%, a dodatkowo dodał wiele od siebie. Jest to nasza wspólna praca, z której efektów jesteśmy bardzo dumni. - mówi o najnowszym singlu Carla.

“Amigo” Carla przedstawia jako swój statement - To numer dojrzały, ponieważ już wiem, czego chcę. I ten statement próbowaliśmy przełożyć też na klip. Jest to w 100% moja wizja zrealizowana z pomocą mojego team’u i cudownej ekipy WOW Pictures. Zdecydowaliśmy się na dużo tańca, dlatego razem z choreografem Tomkiem Nakielskim odbyliśmy wiele prób, aby wyszło to tak, jak to sobie wyobraziliśmy.

W klipie występują tancerze, którzy wygrali casting organizowany przez Carlę na TikToku. Spłynęło kilkaset zgłoszeń, a hashtag #dancewithCarla zdobył ponad milion wyświetleń. Próby z całym zespołem trwały ponad tydzień. Artystka od jakiegoś czasu trenuje taniec, co podkreśla jej zaangażowanie w kulturę latino. Kolejnym elementem zaskoczenia jest również zmiana koloru włosów Carli. Póki co, na potrzeby klipu, ale kto wie, co przyniesie przyszłość.

Poza muzycznymi nowościami, Carla przygotowała dla swoich fanów kolejny prezent. W poniedziałek 23.06 wystartuje jej autorska marka - GUAY. Moda zawsze była ważnym elementem mojego życia i postanowiłam stworzyć coś swojego. W pierwszym dropie - AMIGO - dostępna bedzie limitowana seria bluz i t-shirtów zaprojektowanych przeze mnie.

W ciągu ostatnich kilku tygodni popularność artystki wzrosła za sprawą nagranego do drugiej części hitowego filmu “365 Dni” singla „Mi Amor”. Numer powstał we współpracy z J.J. Abel i szturmem podbił serca słuchaczy na całym świecie. Znalazł się na 13. miejscu zestawienia globalnych hitów Shazam i zdobył ponad milion streamów w nieco ponad tydzień! To nie pierwszy zagraniczny sukces Carli -  już wcześniej została dostrzeżona za granicą przy okazji współprac muzycznych z zagranicznymi artystami takimi jak np. Matt Hunter („Entera” która dostała się na aż 13 playlist NMF na całym świecie!)


źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: