Aktualności

20-05-2022-09:08:41

Margaret trafiła na billboard na Times Square w Nowym Jorku

Udostępnij! Tweetnij!

Margaret niedawno dołączyła do globalnej kampanii EQUAL Spotify. Z tej okazji w serwisach cyfrowych pojawił się nowy singiel artystki – "Cry In My Gucci", który stał się viralowym hitem na Tik Toku. Teraz zdjęcie artystki pojawiło się na Times Square w Nowym Jorku!

foto: Eliza Jouin

Margaret pojawiła się na słynnym nowojorskim Times Square w ramach dołączenia do programu Spotify EQUAL obchodzącego właśnie rocznicę swojego działania w Polsce.

EQUAL to przedsięwzięcie, którego celem jest wspieranie utalentowanych wokalistek z całego świata. W ramach globalnej kampanii Spotify przygotowało specjalne playlisty, dzięki którym słuchacze mają dostęp do najlepszej muzyki tworzonej przez kobiety z całego świata. Na playliście EQUAL w tym miesiącu znalazł się między innymi najnowszy utwór Margaret zatytułowany "Cry In My Gucci".

"Cry In My Gucci" to to pierwszy utwór wokalistki od czasu wydania świetnie przyjętego “GELATO EP”. Za produkcję muzyczną singla odpowiada Bhav, który współpracował również ze światowej sławy artystami, takimi jak: Noah Cyrus, James Arthur czy Nicole Scherzinger. Pełen przepychu i pałacowych wnętrz teledysk to dzieło utalentowanego Alexa Paka.

Singiel "Cry In My Gucci" w niecały tydzień po premierze stał się viralowym hitem na Tik Toku. Margaret z okazji premiery singla przygotowała specjalny układ taneczny, który został już wielokrotnie powtórzony przez użytkowników portalu.

Singiel "Cry In My Gucci" jest już dostępny we wszystkich serwisach streamingowych.

Margaret - Cry In My Gucci

Listen to Cry In My Gucci by Margaret.

więcej


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: margaret