Aktualności

23-05-2022-09:05:25

paris jackson składa hołd Nirvanie

Udostępnij! Tweetnij!

paris jackson – wokalistka, kompozytorka, multi-instrumentalistka, aktorka i aktywistka – prezentuje nowy singiel „lighthouse”. Utwór został wyprodukowany przez Butcha Walkera. Oficjalny teledysk nawiązuje do kultowego „Silver” Nirvany.

foto: Nas Bogado

„lighthouse” paris jackson to utwór wypełniony energią lat 90. Hipnotyczna zwrotka paris prowadzi do wpadających w głowę refrenu i gitarowej solówki.

– Wciąż piszę o tym samym złamanym sercu, o którym opowiada „wilted”. Wiele nowych piosenek powstaje na bazie tych samych historii o tej samej osobie i miłosnym zawodzie. Po prostu eksploruję różne uczucia. „wilted” było bardziej melancholijne, teraz przyszedł czas na stronę gniewu – wyjaśnia paris.

paris jackson niedawno zachwyciła publiczność SXSW debiutanckim koncertem na festiwalu, a jej występ został doceniony przez media branżowe. W 2020 ukazał się jej debiutancki album „wilted” nagrany z Andym Hullem oraz Robertem McDowllem z Manchester Orchestra. Krążek trafił na szczyt iTunes US Alternative Albums Chart i zgromadził pozytywne recenzje w takich mediach jak NPR, „Rolling Stone”, „Associated Press”, „Entertainment Weekly”, E! News, „People”, „NME”, „Nylon”, Refinery29, WWD i wielu innych. Artystka wykonała utwór „let down” w programie Jimmy’ego Kimmela. W 2021 zaśpiewała gościnnie w utworze The Struts „Low Key In Love”, a na początku 2022 wydała EP-kę „lost”.


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!