Aktualności

31-05-2022-11:39:51

Calvin Harris serwuje muzyczny eliksir z Dua Lipą i Young Thung

Udostępnij! Tweetnij!

Zdobywca nagrody Grammy, artysta i producent, Calvin Harris, prezentuje swój nowy singiel „Potion” z Dua Lipą i Young Thug.

Materiały prasowe

To pierwszy singiel z nadchodzącego letniego albumu Calvina „Funk Wav Bounces Vol. 2” oraz druga współpraca z artystami. Calvin wcześniej pracował z Duą przy ich przeboju „One Kiss”, który znalazł się na szczycie list na całym świecie i był najlepiej sprzedającym się singlem 2018 roku w Wielkiej Brytanii. W 2017 roku współpracował z Young Thug nad pierwszą częścią projektu „Funk Wav Bounces” w singlu „Heatstroke”, w którym występują także Pharrell i Ariana Grande.

„To zaszczyt móc ponownie pracować z Duą i Thug. Oboje są dynamicznymi artystami, którzy wnieśli duży wkład w dzisiejszy muzyczny krajobraz”, mówi Calvin.

Psychodeliczny teledysk do „Potion”, wyreżyserowany przez długoletniego współpracownika Calvina, Emila Nava, ponownie wprowadza energię „Funk Wav Bounces”, przygotowując Calvina na wielkie lato. Klip miał swoją światową premierę w telewizji MTV Live, MTVU oraz w globalnej sieci kanałów MTV, a także na billboardach Paramount na Times Square.

Calvin Harris, Dua Lipa, Young Thug - Potion (with Dua Lipa & Young Thug)

Listen to Potion (with Dua Lipa & Young Thug) by Calvin Harris, Dua Lipa, Young Thug.

więcejźródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!