Aktualności

31-05-2022-11:40:09

Bad Boy Chiller Crew łączą siły z Majestic

Udostępnij! Tweetnij!

Bad Boy Chiller Crew z Bradford łączą siły z kultowym brytyjskim Majestic, aby dostarczyć najnowszy hymn parkietu, „Skank All Night (You Wot, You Wot)”. Zapowiedziany podczas ich wyprzedanej wiosennej trasy koncertowej utwór zawiera fragment ulubionego hitu z lat 90.

Materiały prasowe

Chłopaki nie wykazują żadnych oznak spowolnienia od czasu wydania ich drugiego albumu „Disrespectful”, 16-utworowego kompendium wypełnionego od początku do końca hitami. Najnowszy utwór jest wzmocniony hałaśliwym akompaniamentem wizualnym nakręconym w klubie w reżyserii LG Vision. Chwalebnie żartobliwy i jak zawsze komediowy zespół wierci wersety z Majestic, DJ Q i ich zamaskowanymi braćmi z produkcji, DJ Tactics. Natychmiast rozpoznawalna linia basu wznosi ten utwór na nowy, euforyczny poziom.

Album spotkał się z powszechnym uznaniem, osiągając 2. miejsce na liście Official Album Charts, ustępując tylko Edowi Sheeranowi. „BMW” podbiło również brytyjskie listy przebojów singli, podążając śladami „Don’t You Worry About Me” z 2021 roku. Rozpoczynając rok jako Artyści MTV Push 2022 i mając na koncie dwie nominacje do nagrody NME, chłopaki wyruszyli w swoją największą do tej pory trasę po Wielkiej Brytanii z wyprzedanymi koncertami w całym kraju, łącząc siły z inicjatywą Fan For Foodbanks. Północni pionierzy mają przejąć ten sezon festiwalowy, a ich występ na Glastonbury z pewnością wywoła poruszenie.

Lista utworów „Disrespectful”:

1. So Much In Love

2. Footsteps To My Shoes (feat. Jordan McCann)

3. BMW

4. Don’t You Worry About Me

5. Bikes And Scoobys

6. Get Out My Head

7. One Time

8. Messages

9. Take It (feat. Local)

10. Baby Boy

11. Somebody Else

12. The Things You Do

13. Come With Me (with Riton)

14. Free

15. Wasting Time

16. Stick Around

Bad Boy Chiller Crew, Majestic - Skank All Night (You Wot, You Wot)

Listen to Skank All Night (You Wot, You Wot) by Bad Boy Chiller Crew, Majestic.

więcej


źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: