Aktualności

01-06-2022-07:58:20

Sara James pierwszą globalną Ambasadorką EQUAL Spotify z Polski

Udostępnij! Tweetnij!

Sara James jako pierwsza polska artystka została globalną Ambasadorką programu Spotify EQUAL i najmłodszą w historii w tym gronie.

Materiały prasowe

Program EQUAL mający na celu promowanie równości w przemyśle muzycznym, działa w Polsce od ponad roku, a udział w nim wzięły takie artystki jak sanah czy Daria Zawiałow. Dołączająca do tej inicjatywy w czerwcu Sara James będzie pierwszą globalną ambasadorką z Polski. Jednocześnie wokalistka, która wkrótce będzie obchodzić swoje 14. urodziny, zostanie także najmłodszą ambasadorką EQUAL.

Będąca wschodzącą gwiazdą muzyki pop Sara James dała się poznać szerokiej publiczności dzięki wygranej w 4. edycji programu telewizyjnego "The Voice Kids" oraz zajęciu drugiego miejsca w finale Eurowizji Junior w 2021 roku.

1 czerwca, czyli w dniu dołączenia Sary James do programu Spotify EQUAL ukaże się także jej najnowszy singiel My Wave. W tym miesiącu jej wizerunek pojawi się również na okładce globalnej playlisty EQUAL oraz na billboardzie na Times Square w Nowym Jorku.

To niesamowite, że dostałam szansę reprezentowania tak fantastycznej inicjatywy jak Spotify EQUAL. Równouprawnienie i wspieranie kobiet to dla mnie wyjątkowo ważny temat – dzisiejsze czasy są ciężkie, ze względu na presję, oczekiwania, rywalizację z jaką musimy mierzyć się na co dzień, dlatego to niezwykle istotne aby podkreślać siłę kobiet i walczyć o to by ta siła była dostrzegana i doceniana 

– komentuje swoje dołączenie do grona Ambasadorek EQUAL Sara James.


źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: