Aktualności

03-06-2022-09:35:48

Amy Winehouse – „Live at Glastonbury 2007” na podwójnym winylu

Udostępnij! Tweetnij!

W 2007 roku Amy Winehouse dała niezapomniany koncert na głównej scenie festiwalu Glastonbury. Z okazji 15-lecia show oraz w związku z powrotem imprezy do kalendarza w 2022 roku, postanowiono po raz pierwszy wydać na płycie zapis wspaniałego występu legendarnej wokalistki na Pyramid Stage. Wydawnictwo już dostępne w sprzedaży!

Materiały prasowe

22 czerwca 2007 roku brytyjska gwiazda nie tylko wystąpiła na głównej scenie słynnego festiwalu, ale pojawiła się na jeszcze jednym koncercie na Glastonbury, tym razem na znacznie mniejszej Jazz World Stage.

Cały koncert Amy Winehouse z Pyramid Stage wytłoczony został na dwóch winylowych płytach. Okładka zawiera przedmowę napisaną przez Emily Eavis, współorganizatorkę Glastonbury.

Amy Winehouse zadebiutowała w 2003 roku albumem „Frank”, po którym porównywana była do Billie Holiday. Popularność przyniósł jej jednak wydany trzy lata później drugi i ostatni longplay „Back to Black”. Wyprodukowane przez Marka Ronsona dzieło zawierało hity „Rehab”, „You Know I’m No Good” czy tytułowy. Wydawnictwo wyróżniono m.in. pięcioma nagrodami Grammy. Po śmierci Amy Winehouse w 2011 roku ukazała się kompilacja „Lioness: Hidden Treasures”.

Live at Glastonbury 2007

Live at Glastonbury 2007 - Winehouse Amy, tylko w empik.com: 159,99 zł. Przeczytaj recenzję Live at Glastonbury 2007. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze!

więcej


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!