Aktualności

14-06-2022-13:57:58

Winyle artystów Universal Music Poland na Record Store Day!

Udostępnij! Tweetnij!

Limitowane wydania Ochmana, Sarsy i Rity Pax.

Materiały prasowe

Już 18 czerwca podczas Record Store Day pojawi się po raz pierwszy na winylu debiutancki album Krystiana Ochmana pt. „Ochman”. Znajdzie się na nim 11 utworów. Zostanie on wydany w 500 egzemplarzach, na transparentnym czerwonym winylu 180g.

Ostatni album Sarsy zatytułowany „Runostany” swoją premierę miał 25 lutego. Niespełna pół roku później ten alternatywny album ma swoją ponowną premierę, tym razem na pięknym czerwonym winylu, specjalnie na Record Store Day. Na LP znajdzie się 11 utworów, w tym m.in. single: „Przyspieszam”, „Kochanie” czy „La La Las”. Jest to prawdziwa gratka zarówno dla fanów Sarsy, jak i fanów muzyki alternatywnej.  

Rita Pax z Pauliną Przybysz na wokalu i ich interpretacje legendy polskiej sceny bluesowej czyli „Piękno. Tribute to Breakout”. Jak przystało na klasykę, z okazji Record Store Day album został wydany na winylu, ale żeby oddać ducha awangardowych aranżacji – krążek nie jest klasycznie czarny, tylko czerwony.

Winyle będą dostępne w wybranych sklepach:

SKLEPY - Record Store Day Polska

więcej

Ważne: #1 Aby kupić wybrany tytuł RSD, klient musi fizycznie pojawić się w sklepie 18 czerwca . #2 Sprzedaż online rusza 19 czerwca od godziny 20:oo.

SARSA-Runostany-COLOR-LP-/12368">

RSD22 SARSA Runostany (COLOR LP)

więcej

RSD22 RITA PAX Piękno. Tribute To Breakout (COLOR LP)

UWAGA, PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

więcej

RSD22 KRYSTIAN OCHMAN Ochman (COLOR LP)

UWAGA, PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

więcejźródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!