Aktualności

17-06-2022-11:00:39

Alok łączy siły z Ellą Eyre

Udostępnij! Tweetnij!

Po bardzo udanym początku 2022 roku i ogłoszeniu jego debiutanckiej rezydencji na Ibizie w Hï Ibiza, teraz DJ Alok prezentuje nowy hit lata „Deep Down” wraz z Ellą Eyre, królem muzyki house Kennym Dope i królem disco Never Dull.

Materiały prasowe

Od ponad 20 milionów słuchaczy miesięcznie, po kolosalne współprace z takimi nazwiskami jak John Legend, Jason Derulo, Steve Aoki i wielu innych, największy brazylijski artysta i ceniony na całym świecie DJ Alok stał się supergwiazdą w nieziemskim tempie.

Brytyjska piosenkarka Ella Eyre przyciąga tłumu to pierwszego dnia, od współpracy z Rudimental przy ich #1 w Wielkiej Brytanii „Waiting All Night”, po zdobycie Brit Award „Single Of The Year” i Best Female MOBO Award. Urzekające wokale Elli działają jak nieodparty i natychmiast rozpoznawalny dotyk Midasa.

Z natychmiastowym, trzęsącym biodrami rytmem house, „Deep Down” ma szansę przejąć letni sezon festiwalowy. Korzystając z klasycznych sampli „The Bomb” The Bucketheads i „Gypsy Woman” Crystal Waters, artyści ożywiają dwa najbardziej przełomowe klasyki taneczne świeżym klimatem.

Alok komentuje wydawnictwo: „Zawsze byłem wielkim fanem muzyki pop i szukałem inspiracji w jej wielu formach, więc praca z tak silną kobietą, jak Ella, która jest również niesamowitą autorką piosenek i wykonawczynią z miłością do muzyki tanecznej była niesamowita. Chcemy, aby «Deep Down» było piosenką na letnie miesiące, która sprawia, że chce się ruszać i mamy nadzieję, że spodoba wam się tak samo, jak nam podobało się tworzenie jej!”.

Alok to prawdziwa supergwiazda muzyki tanecznej z tytułem drugiego największego na polskim Instagramie artysty elektronicznego na świecie, który śledzi na Instagramie, z ponad 26 milionami fanów i 20 milionami słuchaczy miesięcznie, co czyni go najczęściej słuchanym brazylijskim artystą na świecie. W 2021 roku został uznany za 4. najlepszego DJ-a na świecie według prestiżowego DJ Mag Top 100 DJ Poll. Jest powszechnie uważany za jednego z najbardziej wpływowych artystów brazylijskich wszechczasów i przeżywa przełomowy moment w Stanach Zjednoczonych.

Od współpracy i użyczania swoich remiksów artystom, w tym The Rolling Stones po Zarę Larsson, od Jasona Derulo po Tove Lo i nie tylko, Alok był nominowany w 2019 roku do International Dance Music Awards za przebój Meduza „Piece of Your Heart” (ponad 223 miliony streamów!), współpracuje również z globalną sensacją popu Duą Lipą przy oficjalnym remiksie jej przebojowego singla „Physical”. Ostatnio współpracował z nagrodzonym Grammy popowym sensacją Johnem Legendem przy „In My Mind”, także z wokalistą renegade Johnem Martinem, jak również użyczając swojego rzemiosła do remiksowania Eda Sheerana.

Od momentu, gdy wdarła się na scenę swoją zaciekłą energią i uduchowionym głosem, Ella Eyre była niepowstrzymana, jeśli chodzi o wydawanie wielkich hitów. „We Don’t Have to Take Our Clothes Off”, „Came Here For Love”, „Just Got Paid”, „New Me & Answerphone” mają w sumie ponad 1,3 miliarda streamów. Współtworzyła również i współpracowała z takimi jak Sigala, Meghan Trainor, Becky Hill i Sonny Fodera, żeby wymienić tylko kilka. i ma obszerną listę osiągnięć, w tym singiel #1 z podwójną platyną w Wielkiej Brytanii, BRIT Award, dwa MOBO Awards, dwa kolejne platynowe single i album w Top 5 w Wielkiej Brytanii.

Alok, Ella Eyre, Kenny Dope, Never Dull - Deep Down (feat. Never Dull)

Listen to Deep Down (feat. Never Dull) by Alok, Ella Eyre, Kenny Dope, Never Dull.

więcej


Sprawdź i kup bilet:
źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: alok, ella eyre