Aktualności

21-06-2022-11:53:56

„To też o Tobie”. Trzeci solowy singiel Igo z ważnym przekazem

Udostępnij! Tweetnij!

Artysta porusza w nim ważny w dzisiejszych czasach problem hejtu.

Materiały prasowe

Igor Walaszek znany szerszej publiczności pod pseudonimem Igo prezentuje swój trzeci solowy singiel  „To też o Tobie”. Artysta porusza w nim ważny w dzisiejszych czasach problem hejtu.

Jak mówi sam Igo - Chyba nie ma osoby, której nie dotknął hejt w internecie. Pisząc piosenkę „To też o Tobie” chciałem poruszyć temat wszechobecnie występującego hejtu i jego bolesnych konsekwencji. Zdecydowałem jednak, że należy iść o krok dalej. Przyłączcie się do mnie, stwórzmy akcję „Hejt może zabić” i razem sprzeciwmy się szerzącej się nienawiści w internecie. 

Klip w reżyserii Piotra Onopy w metaforyczny sposób przedstawia to, co może spotkać osoby, które dotyka hejt. Zjawisko to jest rosnącym i coraz bardziej powszechnym problemem. Utwór jest zapoczątkowaniem akcji „Hejt może zabić”, która otwarcie przeciwstawia się nienawiści w wirtualnym i realnym świecie. Będzie podkreślała i piętnowała to zjawisko oraz unaoczniała konsekwencje, które spotykają osoby narażone na hejt. Dołączcie do Igo i razem z nim wyraźcie swój sprzeciw wobec szerzącej się nienawiści. 

„To też o Tobie” to dopiero początek akcji #hejtmozezabic. Więcej już wkrótce na hejtmozezabic.pl


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: igo