Aktualności

22-06-2022-11:33:11

„Top Gun: Maverick”: posłuchaj, jak śpiewa Miles Teller

Udostępnij! Tweetnij!

W internecie pojawiło się niepublikowane wcześniej wideo z fimu „Top Gun: Maverick”. W filmie Miles Teller śpiewa „Great Balls of Fire” w dłuższej wersji.

Materiały prasowe

Top Gun: Maverick zbiera rewelacyjne recenzje, a w dodatku wciąż zajmuje czołowe miejsca w zestawieniach box office na całym świecie. Jedną z najbardziej wzruszających scen w filmie jest ta, w której Rooster (w tej roli Miles Teller) śpiewa przy pianinie w wypełnionym po brzegi barze utwór „Great Balls of Fire”, a Maverick (Tom Cruise) wspomina czasy młodości, kiedy śpiewał tę samą piosenkę wspólnie ze swoim przyjacielem Goose’em, ojcem Roostera. W „Top Gun: Maverick” możemy oglądać skróconą wersję tej sceny, ale w internecie pojawiła się w dłuższym wydaniu: 

„Great Balls of Fire” w wykonaniu Milesa Tellera to jeden z utworów, który trafił na album ze ścieżką dźwiękową z filmu „Top Gun: Maverick”. Na wydanym 27 maja soundtracku znalazły się także wielkie przeboje Lady Gagi – „Hold My Hand” oraz OneRepublic – „I Ain’t Worried”, nagrane specjalnie na potrzeby filmu. Album zadebiutował na 17. miejscu Billboard 200 oraz w top 10 zestawień Billboard’s Top Album Sales oraz Soundtrack Charts.

Słuchaj w serwisach cyfrowych:

Lady Gaga, OneRepublic, Hans Zimmer - Top Gun: Maverick (Music From The Motion Picture)

Listen to Top Gun: Maverick (Music From The Motion Picture) by Lady Gaga, OneRepublic, Hans Zimmer.

więcej

Polecamy także:

„Top Gun: Maverick” – ścieżka dźwiękowa z filmu już dostępna!

„Top Gun: Maverick”: film już w kinach, a w sklepach i serwisach cyfrowych dostępna jest ścieżka dźwiękowa z dzieła, które zbiera rewelacyjne recenzje oraz reakcje widzów.

więcejźródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!