Aktualności

29-06-2022-08:34:31

Noah Cyrus przedstawia „Ready to Go”

Udostępnij! Tweetnij!

Noah Cyrus powraca z kolejny urzekającym utworem „Ready to Go” zaczerpniętym z jej nadchodzącego debiutanckiego albumu „The Hardest Part”, który ma ukazać się 16 września. Artystka ujawniła także okładkę płyty oraz listę utworów.

Materiały prasowe

Wyprodukowany przez Tommy’ego English i Mike’a Crosseya „Ready to Go” opisuje upadek związku, gdy Noah zdaje sobie sprawę, że to koniec. Jak mówi artystka, „ze względu na ich podobieństwo w tekstach” nazywa piosenkę „siostrą «July»”, ale „w rzeczywistości są bardziej jak kuzynki. Opowiadają o różnych ludziach, zupełnie innych historiach, a każda z nich przywołuje inne wspomnienia i emocje”. Dodaje: „W pewnym sensie widzę w sobie dużą zmianę, myśląc o tym, kim byłam wtedy i kim jestem teraz, ale jednocześnie nadal nie mogę odejść od ludzi, których kocham, nawet jeśli mnie ranią”.

W dniu premiery Noah omówiła nowy utwór w rozmowie z Zanem Lowem w jego programie New Music Daily dla Apple Music. Artystka po raz pierwszy opublikowała prawdziwie autobiograficzne dzieło, obnażając swoje serce, badając głęboko osobiste problemy z destrukcyjnymi związkami, poważnymi uzależnieniami rodziny i druzgocącą śmiercią ukochanej osoby.

Brutalnie szczery album „The Hardest Part” jest świadectwem Noah Cyrus jako jednej z najbardziej fascynujących tekściarek Gen Z, pełnej serca, uczciwości, intelektu i niuansów. Noah przeżywa każdą piosenkę, a żar jej doświadczeń płonie na ścieżce dźwiękowej przesiąkniętej popowym duchem, folkową elokwencją i korzeniami Nashville. Wkładając w płytę całe swoje serce, 22-latka nadzorowała aranżacje i grała na wielu instrumentach na płycie, pracując ramię w ramię z producentem Mikem Crosseyem (Arctic Monkeys, Ben Howard, The 1975, Wolf Alice) na czele.

„Tworzenie aranżacji było najbardziej satysfakcjonującą częścią tej płyty”, mówi. „Mike i ja byliśmy zmotywowani i w pełni pochłonięci muzyką. To było takie naturalne – nasze mózgi połączone w jeden. Znalazłam bezpieczne miejsce do tworzenia muzyki z ludźmi, których kocham i którym ufam. Ten proces był naprawdę uzdrawiający”.

Debiutując w 2016 roku, wówczas 16-letnia Noah Cyrus natychmiast urzekła publiczność swoją wyjątkową mieszanką popu i uduchowionego południowego wokalu. Jej niezaprzeczalne umiejętności w zakresie pisania piosenek zostały w pełni zaprezentowane na EP-ce „The End of Everything” z 2020 roku, która przyniosła potrójną platynę „July” i złoto „Lonely”. Poza zdobyciem nagrody Grammy w kategorii Najlepszy nowy artysta, Noah nawiązała współpracę z PJ Harding w ramach EP-ki „People Don’t Change” w 2021 roku. Po drodze dwukrotnie występowała na Coachelli, a „Billboard” wymieniał ją wśród swoich „21 Under 21” przez trzy lata z rzędu. Zabłysnęła również w The Late Late Show u Jamesa Cordena, The Tonight Show u Jimmy’ego Fallona, Ellen i w The Today Show.

Lista utworów „The Hardest Part”:
1. Noah (Stand Still)
2. Ready To Go
3. Mr. Percocet
4. Every Beginning Ends
5. Hardest Part
6. I Just Want A Lover
7. Unfinished
8. My Side Of The Bed
9. I Burned LA Down
10. Loretta’s Song

Noah Cyrus - Ready to Go

Listen to Ready to Go by Noah Cyrus.

więcej


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: noah cyrus