Aktualności

29-06-2022-08:47:11

Sam Fischer prezentuje nowy teledysk

Udostępnij! Tweetnij!

Sam Fischer udostępnił oficjalny teledysk do swojego pełnego emocji nowego singla „All My Loving”.

Materiały prasowe

Wyreżyserowany przez Harry’ego Law klip przedstawia Sama prezentującego wychodzące z agonii postacie na każdym etapie miłości. Nowa miłość, miłość do samego siebie i trwała miłość zajmują centralne miejsce w kolorowym i ujmującym teledysku, który naprawdę pasuje do zaraźliwej, wibrującej energii „All My Loving”.

Reżyser Harry Law opowiada: „W «All My Loving», który sam w sobie jest wszechogarniającym i uwodzicielskim tytułem, chcieliśmy wmanewrować Sama i wyprowadzić go z upojonych miłością winiet. W cyrku pełnym dziwnych i cudownych postaci Sam staje się obserwatorem, narratorem i przewodnikiem po uczuciach. Od miłości do samego siebie do miłości zmysłowej, trwałej, obsesyjnej, bezwarunkowej, niewinnej – widzimy, że jest to wiele naprawdę wspaniałych rzeczy. Przez całe nasze życie wszyscy jesteśmy w stanie doświadczyć każdego rodzaju miłości. Chcieliśmy przeprowadzić publiczność przez każdy z tych etapów w czasie trwania utworu. Szczera i wrażliwa piosenka Sama jest celebracją osobliwego uczucia, które wywołuje to wszystko, i mamy nadzieję, że teledysk uczyni to samo”.

Sam Fischer dodaje: „Koncepcją «All My Loving» było pokazanie wszystkich typów kochanków, którymi stajemy się lub których spotykamy przez całe życie. Chciałbym zaznaczyć, że ekipa absolutnie przeszła samych siebie”.

Napisana i wyprodukowana wspólnie ze Stevem Macem podczas pandemii „All My Loving” to szczera rozmowa z samym sobą, aby być lepszym człowiekiem. Euforyczny i pełen pasji refren ukazują pełne oblicze potężnego wokalu Sama.

Sam mówi: „«All My Loving» zostało napisane z żywą legendą i bogiem popu, Stevem Macem, w środku pandemii poprzez zooma, więc nic poza wielką popowym piosenką o miłości nie wchodziło w grę. Sama piosenka pochodzi od frazy «porozmawiaj ze sobą szczerze, Sam», którą kiedyś do mnie wykrzyczano. Jeśli byłeś w jakimkolwiek związku przez kilka ostatnich lat, skłamiesz mówiąc, że czasami nie było to wyjątkowo trudne. Moim problemem jest to, że nie była to uczciwa walka, ponieważ chociaż absolutnie byłem problemem, była nim też osoba, która ją zaczynała. Ta piosenka jest zarówno hitem, jak i wielkim oświadczeniem”.

Debiutancki singiel Sama „This City” został odtworzony ponad 500 milionów razy na całym świecie. Kawałek zajmował miejsce na liście 20 najczęściej odtwarzanych utworów w radiu w Wielkiej Brytanii przez 11 tygodni. Artysta zdobył dzięki niemu wiele wyróżnień, a do swoich programów telewizyjnych zaprosili go Ellen, Jimmy Kimmel i James Corden. Jego duet z Demi Lovato „What Other People Say” sprzedał się w ponad milionie kopii. Na początku tego roku Sam ukończył swoje pierwsze trasy koncertowe w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych, w tym koncert w London Garage, a ostatnio wspierał Ashe podczas trasy w Wielkiej Brytanii i Europie.

Sam Fischer - All My Loving

Listen to All My Loving by Sam Fischer.

więcej


źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: