Aktualności

29-06-2022-08:59:55

Tai Verdes dziękuje za miłość

Udostępnij! Tweetnij!

Czołowy piosenkarz i autor tekstów Tai Verdes wydaje swój nowy letni singiel „sheluvme”.

Materiały prasowe

„«sheluvme» to piosenka, którą napisałem o mojej najlepszej przyjaciółce. Myślę, że to naprawdę piękne, jak na wszystkie te różne sposoby może mi przypominać o tym, co ta osoba dla mnie znaczy. Nawet jeśli piosenka ma tylko 2 minuty i 31 sekund i nie jest w stanie w pełni uchwycić wszystkich moich emocji”, mówi Tai.

Wydanie następuje po pełnym wydarzeń roku, który obejmował jego pierwszą w historii trasę po Stanach Zjednoczonych, występ w finale sezonu „American Idol” oraz występy na kultowych festiwalach. Tai nie wykazuje żadnych oznak spowolnienia – w lipcu zabiera trasę „HDTV Tour” do Australii. Ponadto zagości w tym roku na kilku festiwalach muzycznych, w tym na Lollapalloozie w Paryżu (16 lipca) czy na Leeds Festival (28 sierpnia).

Na początku pandemii COVID-19 piosenkarz i autor tekstów Tai Verdes był jednym z pracowników w sklepie Verizon Wireless. Teraz jego piosenki zajmują pierwsze miejsca na listach przebojów, a sam Tai znalazł się na 1. miejscu listy Emerging Artist Chart. Piosenka „A-O-K” (12. miejsce w radiu Top 40 Pop, 34. na liście Billboardu) pochodzi z uznanego przez krytyków debiutanckiego albumu „TV”, który został wydany dokładnie rok temu, 20 maja, i zadebiutował na 3. miejscu Billboard Heatseekers oraz na 5. miejscu listy debiutanckich albumów Spotify.

Po opublikowaniu serii filmików na TikToku przełomowy singiel „Stuck in the Middle” osiągnął 1. miejsce na amerykańskiej liście viralowej Spotify i od tego czasu zgromadził ponad 120 milionów streamów i ponad 3,5 miliona nagrań obejrzanych ponad 3 miliardy razy od czasu wydania utworu pod koniec maja 2020 roku. Rosnąca sensacja popu zyskała do tej pory pochwały od „Rolling Stone”, „Billboardu”, „MTV”, „NYLON”, „Genius”, „Complex”, „VMAN”, „Lyrical Lemonade”, „Variety”, „Stereogum” i wielu innych.

Tai Verdes - sheluvme

Listen to sheluvme by Tai Verdes.

więcej


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: tai verdes