Aktualności

08-07-2022-10:00:46

Fivio Foreign i The Kid Laroi łączą siły: premiera teledysku “Paris to Tokyo”

Udostępnij! Tweetnij!

Świeżo po swojej pierwszej trasie po Stanach Zjednoczonych, Fivio Foreign wydaje swój najnowszy singiel, pochodzący z debiutanckiego albumu B.I.B.L.E. Po premierze utworu podczas Wireless Festival w Londynie, Fivio Foreign i The Kid LAROI powracają z nowym, futurystycznym projektem wizualnym wyreżyserowanym przez Chrisa Villa.

Materiały prasowe

Fivio Foreign urodził się i wychował Nowym Jorku, dorastał w okolicach brooklyńskiego Fort Greene i East Flatbush. Rapuje przez całe życie: „Kiedyś rapowaliśmy w pokoju z komputerem, błyszczeliśmy”. Czarujący i pewny siebie, Fivio zaczął poważnie traktować swoje rzemiosło po latach nagrywania i publikowania piosenek. Dziś jest twarzą nowojorskiej sceny muzycznej, mającą na swoim koncie album w Top 10 Billboardu oraz współprace z takimi osobistościami jak Ye, Drake czy Nicki Minaj. Wciąż zmierza w kierunku realizacji swoich wielkich marzeń: „Wiem, że jestem tutaj, aby zrobić coś większego ode mnie” – mówi.

The Kid LAROI wylądował w czołówce muzyki pop i zmienił ją dzięki własnej, niepowtarzalnej wizji. Zostawiając za sobą burzliwe dzieciństwo, pełne trudów, prób i udręk, po cichu budował swoją siłę sięgając po nieco futurystyczny styl oscylujący na granicy popu, hip-hopu, alternatywy i rocka. Nie zatrzymując się w jednym miejscu zbyt długo, ta 18-letnia supergwiazda wielokrotnie została nagrodzona złotymi, platynowymi i multiplatynowymi płytami, namieszała na liście Billboard Hot 100 ze swoją poczwórną platyną za Stay (feat. Justin Bieber), a projekt F*ck Love zajął pierwsze miejsce na Billboard Top 200. Osiągając miliardy streamów, The Kid Laroi udowodnił, że może ze swoim nowym albumem zapowiadanym na 2022 rok, będzie wspinał się na wyżyny.

Fivio Foreign, The Kid LAROI - Paris to Tokyo

Listen to Paris to Tokyo by Fivio Foreign, The Kid LAROI.

więcejźródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!