Aktualności

08-07-2022-10:01:00

Przedstawiamy: The Sea Beast (Soundtrack from the Netflix Film)

Udostępnij! Tweetnij!

Morska bestia to  amerykański, komputerowo animowany film przygodowy z 2022 roku w reżyserii, nagrodzonego Oscarem reżysera, Chrisa Williamsa.

Materiały prasowe

W oryginalnej wersji głosów postaciom użyczyli: Zaris-Angela Hatora, Jareda Harrisa, Marianne Jean-Baptiste, Dana Stevensa i Kathy Burke. Film dostępny jest od 8 lipca 2022 na platformie NETFLIX. Dawno temu w morzach i oceanach rządziły przerażające bestie, a łowcy potworów, takich jak nieustraszony Jacob Holland, cieszyli się ogromną estymą. Gdy na słynnym statku Jacoba ukrywa się Maisie Brumble, łowca zyskuje nieoczekiwanego sprzymierzeńca, z którym wyrusza w epicką podróż przez nieznane wody. "Morska bestia" zaprasza widzów na przygodę poza krańcami mapy.

Autorem muzyki do filmu jest Mark Mancina, kompozytor znany przede z filmów akcji: "Bad Boys", "Speed" czy "Con Air". Mancina zasad kompozycji i gry na instrumentach uczył się w szkole Cal State Fullerton. Po ukończeniu nauki wypatrzył go Trevor Rabin- gitarzysta zespołu Yes, dla którego Mancina zaczął produkować nagrania. Pracował również nad kilkoma utworami dla producenta muzycznego - Trevor' a Horn' a. To właśnie dzięki niemu poznał  Hans' a Zimmer' a, z którym pracował przy oskarowym soundtracku do "Króla Lwa" (zadaniem Manciny było przygotowanie kilku piosenek dla Eltona Johna). Ostatecznie kompozytor związał się z wytwórnią (zrzeszającą wielu uznanych kompozytorów) Zimmer' a - Media Ventures.

Tracklist:
1.      Prelude to the Sea
2.      The Sea Beast
3.      King and Queen
4.      Someday
5.      Jacob Evolving
6.      Captain Crow
7.      The Fight of the Giant Crab
8.      The Hunters Code
9.      One More Try
10.    Jacob into the Sea
11.    Crow's Betrayal
12.    Little Blue
13.    Red
14.    Gwen Batterbie
15.    Wear It Down
16.    Blue and Maisie
17.    Maisie's Speech
18.    Wherever the Wind Takes Us

Mark Mancina - The Sea Beast (Soundtrack from the Netflix Film)

Listen to The Sea Beast (Soundtrack from the Netflix Film) by Mark Mancina.

więcej


źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: