Aktualności

12-07-2022-13:16:18

Moss Kena w letnim bangerze „Spirit”

Udostępnij! Tweetnij!

Po zakończeniu długiej dominacji radiowej w Europie dzięki platynowej współpracy z Purple Disco Machine „Fireworks”, Moss Kena prezentuje swój najnowszy utwór „Spirit”.

Materiały prasowe

Po zakończeniu długiej dominacji radiowej w Europie dzięki platynowej współpracy z Purple Disco Machine „Fireworks”, Moss Kena prezentuje swój najnowszy utwór „Spirit”.

„Spirit” był jednym z pierwszych utworów, nad którymi Moss pracował wraz z HitImpulse, podobnie jak nad jego ostatnim singlem „Primadonna”, który robi ogromne postępy w stacjach radiowych w całej Europie.

Moss utrzymuje swoją zwycięską passę udanych singli radiowych i współprac od 2020 roku. Oprócz „Firework”, który pokrył się platyną we Włoszech i otrzymał tytuł najczęściej odtwarzanej piosenki we włoskim radiu w 2021 roku, singiel „It Wasn’t Me” z gwiazdą reggae Shaggym oraz producentami Tenchi i Embody, zdobył ponad cztery miliony streamów. „Spirit” to piosenka, która jest gotowa dołączyć do tych prestiżowych szeregów.

Z ponad 3 milionami słuchaczy miesięcznie na Spotify i współpracami ze wszystkim, od Kendricka Lamara po Eltona Johna, Moss Kena jest jednym z najbardziej odważnych i odnoszących największe sukcesy męskich artystów popowych w Europie. Został odkryty w rodzinnym mieście Harefield w Anglii jeszcze jako nastolatek. Dziś stale wzmacnia swoją pozycję w branży, używając swojego wyjątkowego głosu i talentu do pisania piosenek oraz wspierając na żywo artystów, takich jak Bastille czy Rita Ora.

Jego twórczość, na przemian bombastyczna i introspekcyjna, ma na celu wprawienie parkietu w drżenie. Ten nowy rozdział, jak mówi, „jest jak dotąd najbardziej autentycznym wyrazem mnie i planem tego, dokąd zmierzam”. Już wkrótce więcej nowości!

Moss Kena - Spirit

Listen to Spirit by Moss Kena.

więcej


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: moss kena