Aktualności

29-07-2022-10:34:17

Amber Van Day łączy siły z Alexandrem Oscarem w nowym singlu

Udostępnij! Tweetnij!

„Get 2 Love” to elektryzująca, pełna energii piosenka inspirowana latami 80. – nie ma więc wątpliwości, że pracowała nad nią silna kobieta. Tym razem Amber Van Day połączyła siły z równie wszechstronnie utalentowanym duńskim piosenkarzem i autorem tekstów Alexandrem Oscarem.

foto: Eden Tarn

„Get 2 Love” opowiada o wewnętrznej walce o miłość, przeszkodach i pytaniach bez odpowiedzi, które zwodzą w poszukiwaniu wielkiego, upojnego uczucia. Wraz z Alexandrem Oscarem i producentem Willem Simmsem, Amber Van Day udało się stworzyć niesamowity anty-hymn – nic nie jest przecież tak łatwe, jak w filmach...

Amber Van Day dzieli się ciemnością, która na co dzień daje jej siłę do walki: – Ta piosenka powstała prawie przez przypadek. Bawiliśmy się w studiu, próbowaliśmy nowych rzeczy. Konceptualnie „Get 2 Love” opowiada o tym, jak wiele przetrwałam w moim ostatnim związku i o tym, jak odzyskuję swoją moc.

– Super jest mieć na pokładzie Alexandra Oscara, który dodaje nowy wymiar tej historii. Mam obsesję na punkcie punkowego refrenu; pasuje do całej nowej muzyki, którą obecnie tworzę –mówi Amber Van Day.

Alexander Oscar dodaje: – Byłem bardzo podekscytowany, kiedy dostałem tę szansę! Jeszcze tego samego dnia poszedłem do studia i nagrałem swoją zwrotkę. To naprawdę świetna i chwytliwa piosenka. Nie mogę się doczekać, aż zobaczę bawiących się do niej ludzi, tworzących nowe wspomnienia z tym utworem w tle.

Amber Van Day, Alexander Oscar - Get 2 Love

Listen to Get 2 Love by Amber Van Day, Alexander Oscar.

więcej


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: , amber van day