Aktualności

05-08-2022-08:12:53

To nie była zła decyzja: benny blanco, BTS i Snoop Dogg łączą siły w „Bad Decisions”

Udostępnij! Tweetnij!

„Bad Decisions” to pierwsza w historii współpraca między uznanym artystą i producentem bennym blanco, chłopakami z BTS i Snoop Doggiem. Premierze towarzyszy oficjalny teledysk w reżyserii Bena Sinclaira z „High Maintenance”.

Materiały prasowe

„Bad Decisions” to pierwszy singiel z nadchodzącego trzeciego albumu benny'ego, którego premiera ma nastąpić jeszcze w tym roku. — Muszę się uszczypnąć — mówi benny. — Nie mogę uwierzyć, że mam piosenkę z Jinem, Jiminem, V i Jung Kookiem z BTS oraz Snoop Doggiem. To nawet nie wydaje się realne!

benny blanco to sprzedający multiplatyny i wielokrotnie nagradzany artysta, producent muzyczny, autor tekstów i muzyk. Jego dwa dotychczasowe albumy – „FRIENDS KEEP SECRETS” i „FRIENDS KEEP SECRETS 2” – zostały odtworzone ponad 8 miliardów razy. Wcześniej nawiązał współpracę z Justinem Bieberem (2x platynowy hit „Lonely” dotarł do 1. miejsca w radiu Top 40 i ma ponad 2 miliardy streamów), Halsey i Khalidem (6x platynowy „Eastside” zajął 1. miejsce w Top 40), Juice WRLD, Seleną Gomez, J Balvinem, Tainy czy Calvinem Harrisem.

Jako producent i autor tekstów blanco odpowiada za setki milionów sprzedanych albumów na całym świecie dzięki współpracy z takimi artystami jak Ed Sheeran, Justin Bieber, Halsey, Maroon 5, Rihanna, Katy Perry, Kesha, Sia, The Weeknd, Selena Gomez, Wiz Khalifa czy Kanye West. Jest założycielem dwóch wytwórni we współpracy z Interscope Records: Mad Love Records i Friends Keep Secrets.

BTS to południowokoreański boyband nominowany do nagrody Grammy, który od czasu swojego debiutu w czerwcu 2013 roku podbił serca milionów fanów na całym świecie. W skład BTS wchodzą RM, Jin, SUGA, j-hope, Jimin, V i Jung Kook. Zdobywając uznanie za autentyczną i samodzielnie wyprodukowaną muzykę, najwyższej klasy występy i sposób, w jaki wchodzą w interakcję z fanami, zespół stał się ikoną popu XXI wieku. Mają na koncie sześć singli #1 na liście Billboard Hot 100 oraz wiele wyprzedanych koncertów na stadionach na całym świecie. BTW zostali wyróżnieni licznymi prestiżowymi nagrodami, takimi jak Billboard Music Awards, American Music Awards (Artysta Roku 2021) i MTV Video Music Awards. Wokalistami grupy są Jin, Jimin, V i Jung Kook.

Snoop Dogg to amerykański raper, piosenkarz, autor tekstów, aktor, producent muzyczny, DJ, osobowość medialna, biznesmen i ikona. Od prawie trzech dekad jest niezrównaną siłą przemysłu muzycznego. Oprócz swojej rozległej pracy w muzyce, Snoop Dogg jest przedsiębiorcą, działającym w branży technologii Web 3.0, rozrywki, globalnych marek konsumenckich, branży spożywczej i konopi indyjskich.

Ponadto, Xbox nawiązał współpracę z Interscope Records, bennym blanco, Jinem, Jiminem, V i Jung Kookiem z BTS oraz Snoop Doggiem, aby wypuścić pierwszy w historii śpiewający kontroler Xbox. Kontroler, który z pewnością stanie się cenionym przedmiotem kolekcjonerskim zarówno dla fanów gier, jak i muzyki, zawiera niestandardową grafikę, nazwiska artystów i przymocowany z tyłu głośnik, który pozwala słuchać nowego singla. Fani będą mogli wziąć udział w konkursie, aby wygrać jeden z kontrolerów, obserwując konto @Xbox i retweetując tweeta z ogłoszeniem współpracy. Oprócz ekskluzywnego kontrolera, Forza Horizon 5 rozda niestandardowy pojazd zaprojektowany według okładki singla „Bad Decisions”, a także kod QR łączący graczy bezpośrednio z nową piosenką podczas jazdy po terenie Horizon Festival.źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!