Aktualności

05-08-2022-08:29:01

Carla Fernandes flirtująco śpiewa „oh, la, la la” w nowym utworze „Siento”

Udostępnij! Tweetnij!

foto: Piotr Porebski

<p>„Siento” jest czymś nowym w mojej twórczości. Zależało mi żeby pokazać odbiorcom, jak szerokim gatunkiem może być muzyka latino. “Amigo” i “Step” miały w sobie dużo inspiracji klubowych, “Siento” jest zdecydowanie delikatniejsze. To utwór, który mam nadzieję będzie kojarzył się z wakacjami, dobrą zabawą i odpoczynkiem.

Do utworu powstało lyric video, dzięki czemu fani Carli mogą szybko nauczyć się tekstu jej nowej piosenki, ponownie śpiewanej głównie po hiszpańsku z niewielkim dodatkiem języka angielskiego. Urodzona w Londynie, wychowana w Polsce, z tatą o portugalsko-hiszpańskich korzeniach Carla posługuje się bez problemu tymi dwoma językami.

Ten utwór jest zdecydowanie bardziej sensualny, kojarzy mi się z letnim flirtem, intymnością i bliskością ­– dodaje Carla Fernandes. „Siento” przypadnie do gustu osobom, które pokochały piosenkę „Mi Amor”, którą Carla nagrała wspólnie z J.J. Abel do filmu „365 dni: Ten dzień”. Utwór znalazł się na 13. miejscu zestawienia globalnych hitów Shazam i zdobył ponad milion streamów w nieco ponad tydzień.


źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: