Aktualności

12-08-2022-07:58:54

Alicja i Frank Leen pokazują nam swój magiczny świat

Udostępnij! Tweetnij!

"W moim garażu" liczy się tylko muzyka.

foto: Klaudia Piekarska

„Numer powstał na pierwszej wspólnej sesji w studio z Frank Leenem, na maksa dynamicznie. Byłam zaskoczona, ale była to bardzo miła niespodzianka. „W moim garażu” niesie za sobą uczucie beztroski, wolności i szczęścia” – tak Alicja przedstawia proces powstawania numeru i jego przesłanie. Przed wami prawdziwy garażowy groove. 

SŁUCHAJ W STREAMINGU

„W moim garażu” to połączenie współczesnego urban RnB z inspiracjami lat 80'. Alicja, po majowej premierze „IDK”, dostarcza kolejny numer, który pokazuje słuchaczom jej prawdziwy, dotąd głęboko skrywany świat. Tytułowy garaż to metaforyczna kraina czarów, twórcza oaza artystki, w tekście znajdziemy wiele odniesień do relacji międzyludzkich. 

Nowe kawałki Alicji pokazują jej miłość do RnB oraz soul’u. Numery pisane są przez Artystkę, a warstwę muzyczną tworzy z nowymi producentami, takimi jak Frank Leen, który jest również gitarzystą i wokalistą. Równie dobrze czuje się on w poszukującym hip-hopie, jak i indierockowych balladach. Na koncie ma współprace z takimi artystami jak Szczyl, Gedz czy Young Igi.


źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: