Aktualności

19-08-2022-07:46:00

Zedd ponownie łączy siły z Maren Morris

Udostępnij! Tweetnij!

Duet marzeń powraca! Zedd i Maren Morris ponownie połączyli siły w zaraźliwym singlu „Make You Say”. To druga współpraca pary po przełomowym hicie „The Middle” (2018), który w Stanach sześciokrotnie pokrył się platyną. W nowym utworze pojawia się także duet elektroniczny BEAUZ.

Materiały prasowe

„Make You Say” to kolejna przekraczająca granice gatunkowe współpraca duetu. Singiel został napisany przez Zedda, Maren, BEAUZ, Charliego Putha i Jacoba Kashera Hindlina (One Direction, Selena Gomez, Dua Lipa, Maroon 5). W połączeniu z produkcją Zedda i potężnym wokalem Maren, niewątpliwie przyciągnie tłumy i stanie się kolejnym kultowym hitem.

— Zacząłem pracować nad tą piosenką z BEAUZ jakieś 3-4 lata temu — opowiada Zedd. — Powoli błądziliśmy tam i z powrotem, przez lata dopracowując produkcję, a potem weszliśmy do studia z Charliem i napisaliśmy górną linię. Maren nagrała demo, na którym fenomenalnie brzmiała, więc spotkaliśmy się w Nashville i nagraliśmy ostatni wokal, dzięki czemu piosenka osiągnęła zupełnie nowy poziom. „Make You Say” to początek mojego nowego rozdziału; nie mogę się doczekać, aż świat go usłyszy.

Maren Morris dodaje: — Wspaniale było znów pracować z Zeddem nad „Make You Say” po tak ekscytującej podróży z „The Middle”. To taka fajna melodia, nie mówiąc już o teledysku, choreografii i animacji. Fani oszaleją!

BEAUZ skomentowali wydawnictwo: — Dziękujemy Zeddowi, Maren i Charliemu za umożliwienie nam pracy nad tak epickim projektem. Jest warty wylanej krwi, potu i łez.  

Towarzyszący premierze oficjalny teledysk jest częścią kampanii Apple „Made on iPad”, celem której jest dotarcie do umysłów różnych twórców pracujących na iPadzie. Dzięki Apple Pencil, iPad staje się jeszcze bogatszym płótnem dla kreatywności. W teledysku do „Make You Say” wykorzystano techniki rotoscopingu i animacji.

Sprzedający multiplatyny artysta, DJ i producent — Zedd — zadebiutował w 2012 roku z „Clarity” po podpisaniu kontraktu z Interscope. Od tego czasu przełamuje wszelkie bariery muzyczne. Współpracował nad największymi hitami, w tym z Foxes w „Clarity” (za który w 2014 roku otrzymał Grammy), Hayley Williams przy platynowym „Stay The Night” (ponad miliard streamów) i Seleną Gomez na platynowym „I Want You To Know” (cztery tygodnie na 1. miejscu elektronicznej listy Billboardu). Współpracował także z Alessią Carą przy ich przebojowym singlu „Stay”, który zgromadził ponad 4,7 miliarda streamów na całym świecie, przez sześć kolejnych tygodni zajmował 1. miejsce w radiu Top 40 i przyniósł Zeddowi drugą nominację do nagrody Grammy, a także z Maren Morris i Gray w „The Middle”, dzięki któremu zdobył swój drugi #1 w radiu Top 40. Piosenka osiągnęła ogromny cyfrowy sukces (ponad 4 miliardy odsłuchań) i zdobyła trzy nominacje do nagrody Grammy, w tym w głównych kategoriach Nagranie roku i Piosenka roku. Ostatnio Zedd otworzył mecz NHL All-Star Game i był oficjalnym DJ-em podczas rozgrzewki na tegorocznym finale o mistrzostwo zawodowej ligi futbolu amerykańskiego NFL, Super Bowl LVI.

Maren Morris to jeden z wiodących głosów w branży. Wydany w marcu tego roku trzeci album „Humble Quest” spotkał się z powszechnym uznaniem krytyków. Płyta zadebiutowała na 2. miejscu listy Billboardu Top Country Albums oraz pobiła rekord najczęściej streamowanego albumu country w dniu i tygodniu premiery w Amazon Music. Wiodący singiel „Circles Around This Town” był najczęściej dodawanym singlem w radiu country i pobił rekord Amazon Music pod względem ilości streamów wśród żeńskich artystek country. W czerwcu Maren wyruszyła w trasę Humble Quest Tour po Stanach Zjednoczonych.

Maren i jej mąż Ryan Hurd mają na koncie nominację do nagrody Grammy i dwóch nagród CMA za pierwszy oficjalny duet „Chasing After You”, który pokrył się platyną. Jej 3x platynowy singiel „The Bones” zdominował rok 2020, zajmując 1. miejsce na liście Billboardu Hot Country Songs przez 19 kolejnych tygodni i stał się pierwszym wielotygodniowym solowym #1 żeńskiej artystki w radiu country od 2012 roku. Singiel przyniósł jej szerokie uznanie na rozdaniu nagród ACM 2020 i 2021 oraz CMA 2020, a także nominację do nagrody Grammy 2021 dla Najlepszej piosenki country.

Jej album „GIRL” z 2019 roku pobił rekord największego debiutanckiego tygodnia albumu country żeńskiej artystki i został nazwany albumem roku na rozdaniu nagród CMA 2019, gdzie Morris zdobyła najwięcej nominacji. Płyta „GIRL” pojawiła się trzy lata po debiucie Morris, platynowym albumie „HERO”, nagrodzonym między innymi Grammy. „HERO” zawiera dwukrotnie platynowy singiel „My Church”, platynowy „80s Mercedes” i „I Could Use A Love Song” oraz złoty „Rich”. Przebojowa współpraca Maren „The Middle” z Zeddem z 2018 roku właśnie pokryła się sześciokrotną platyną.

Wszechstronnie utalentowany elektroniczny duet BEAUZ składa się z BSY i JSY. Ich styl zyskał miliony fanów na całym świecie. Od 2019 roku wydali kilka udanych EP-ek: „BEAUZWORLD VOL.1”, „GENESIS” oraz tegoroczną „RAVE GAME”. Mają na swoim koncie mnóstwo udanych utworów, takich jak „Count the Hours”, „Feel the Light” i „Treasure U”. Współpracowali z chińskim talentem NINEONE („Treat It Like”), nominowanym do Grammy duetem elektronicznym Adventure Club („Drive”) oraz amerykańskim duetem DJ-ów Krewella („Never Been Hurt”). W 2020 roku BEAUZ zajęli 55. miejsce na liście „DJ Mag” oraz 2. miejsce zarówno na DJ Mag China, jak i Pyro Awards China. W 2020 roku BEAUZ dołączyli do popularnego chińskiego programu telewizyjnego, aby zademonstrować swoją wszechstronność przed milionami widzów z Chin i zagranicy. W 2021 roku para wzięła również udział w rządowym projekcie muzycznym wraz z wieloma innymi wpływowymi postaciami z Indonezji, aby promować lokalną turystykę za pomocą teledysku, który zgromadził ponad 14 milionów wyświetleń.


Sprawdź i kup bilet:
źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: , maren morris, zedd