Aktualności

24-08-2022-08:59:35

Historyczny wynik „Super Freaky Girl” Nicki Minaj

Udostępnij! Tweetnij!

Ikona hip-hopu, Nicki Minaj, pobiła właśnie kolejny rekord! Utwór „Super Freaky Girl” zdobył szczyt listy Billboard Hot 100, stając się pierwszym solowym utworem jakiejkolwiek raperki, który zadebiutował na 1. miejscu od 1998 roku.

Materiały prasowe

Ponadto, Nicki została pierwszą wiodącą artystką, która zadebiutowała na 1. miejscu w 2022 roku, pierwszą raperką z wieloma debiutami na 1. miejscu i pierwszą od dwóch lat raperką, która zajęła 1. miejsce bez wydania teledysku. Aktualnie artystka podbija również TikToka, zajmując 1. miejsce na liście najpopularniejszych dźwięków w Stanach Zjednoczonych.

Zdobywając największy debiut dla wiodącej artystki w 2022 roku i największy tydzień sprzedaży dla singla w 2022 roku, Nicki jako jedyna artystka ma już cztery cyfrowe kawałki #1 w tym roku na koncie. Łącznie może pochwalić się dwunastoma utworami #1, co czyni ją piątą artystką, której się to udało. Nicki przyćmiła także własny rekord największego tygodnia sprzedaży cyfrowej w tym roku, detronizując „Do We Have a Problem?” z Lil Baby. Tym samym pogłębiła swój rekord jako artystki z największą liczbą utworów Top 10 na liście Hot 100 – ma ich już 21.

Nicki Minaj przejęła 2022 rok „największą piosenką roku”, torując sobie drogę do niecierpliwie wyczekiwanego piątego albumu studyjnego. Wydawnictwo już niedługo ujrzy światło dzienne.


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!