Aktualności

30-08-2022-14:21:08

Taylor Swift ogłasza premierę nowego albumu!

Udostępnij! Tweetnij!

Dziesiąta studyjna płyta Taylor Swift ukaże się 21 października. Taylor ogłosiła premierę podczas gali MTV VMA, na której odebrała na nagrodę za teledysk roku dla „All Too Well: The Short Film”.

Materiały prasowe

Nowy album Taylor Swift będzie nosił tytuł „Midnights”. Na swoich mediach społecznościowych Taylor opublikowała ogłoszenie związane z ogłoszeniem nowego albumu:

Leżymy, obudzeni w miłości i strachu, zgiełku i łzach. Patrzymy się na ściany i pijemy, póki nam nie odpowiedzą. Kręcimy się w stworzonych przez nas klatkach i modlimy się, że nie popełniamy – właśnie w tej minucie – jakiegoś fatalnego, zmieniającego życie błędu.

To kolekcja muzyki napisanej w środku nocy, podróż poprzez strachy i słodkie sny. Chodząc po domu i mierząc się z demonami. Dla wszystkich z nas, którzy przewracali się z boku na bok i zdecydowali się zostawić zapalone światło i iść szukać – mając nadzieję, że może, kiedy zegar wybije dwunastą, spotkamy samych siebie…

Midnights, opowieści z trzynastu nieprzespanych nocy w moim życiu, ukażą się 21 października. Spotkajcie się ze mną o północy”.


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!