Aktualności

14-09-2022-12:02:06

NAV prezentuje nowy album

Udostępnij! Tweetnij!

NAV, raper i producent, wydaje swój czwarty album „Demons Protected By Angels”.

Materiały prasowe

Wyprodukowany przez NAV i Amira „Cash” Esmailiana krążek zawiera gościnne występy takich gwiazd jak Gunna, Lil Uzi Vert, Travis Scott, Lil Baby, Future, Don Toliver, Lil Durk, Bryson Tiller, Babyface Ray, Realest K z produkcją NAV, Wheezy, Pro Logic, Boi 1da, Money Musik, Tay Keith, BenjiCold, Rex Kudo i nie tylko.

Na płycie znajdziemy wcześniej wydany singiel „Never Sleep” z udziałem Travisa Scotta i Lil Baby, który w ciągu miesiąca zgromadził ponad 40 milionów streamów, oraz retrospekcyjny utwór „Wrong Decisions”, wyprodukowany przez NAV, który wyreżyserował do niego także teledysk. Okładka albumu została stworzona przez Erika Parkera – pochodzącego z Niemiec nowojorskiego artystę wizualnego.

Z okazji wydania, NAV połączył siły z VLONE, aby stworzyć limitowaną edycję merchu inspirowanego albumem (https://shop.navmusic.com).

Ostatni projekt NAV, składanka „Emergency Tsunami” z 2020 roku, zebrała pochwały między innymi od „GQ”, Complex i Hypebeast oraz przyczyniła się do debiutanckiego występu telewizyjnego artysty u Jimmy’ego Kimmela. Oba poprzednie dwa albumy studyjne, „Good Intentions” (2020) i „Bad Habits” (2019), zadebiutowały na 1. miejscu listy Billboard 200.

NAV zgromadził już ponad 9 miliardów globalnych streamów, 4 utwory na Billboard Top 10 i aż 11 hitów na Hot 100. Tylko w tym roku trzy jego utwory pokryły się platyną: „Tap” z Meek Mill (2x), „Myself” (2x) i „Up”.

Tracklista:

1. Count On Me

2. Baby

3. Dead Shot (feat. Lil Uzi Vert)

4. Never Sleep (feat. Travis Scott & Lil Baby)

5. Last Of The Mohicans

6. One Time (feat. Future & Don Toliver)

7. Demons In My Cup

8. Playa (feat. Gunna) (Free Gunna)

9. Weirdo

10. My Dawg (feat. Lil Durk)

11. Don’t Compare

12. Interstellar (feat. Lil Uzi Vert)

13. Loaded

14. Lost Me (feat. Realest K)

15. Reset (feat. Bryson Tiller)

16. Mismatch (feat. Babyface Ray)

17. Wrong Decisions

18. Destiny

19. Ball In Peace


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: , nav