Aktualności

16-09-2022-08:04:21

Klip do singla „XYZ”- T.Love w iście filmowej odsłonie

Udostępnij! Tweetnij!

Tytułowy koniec alfabetu to nie koniec ogłoszeń od zespołu. Teledyskowi towarzyszy bowiem premiera sprzedażowa winyla „Hau! Hau!” w dwóch wersjach kolorystycznych.

foto: Jacek Poremba

- Dla mnie osobiście to kawałek bardzo miejski, wręcz klubowy. Ma on w sobie również klimat filmowy, który jest uchwycony w teledysku. - Muniek

Autorką klimatycznego klipu jest Maria Strzelecka.

„Hau! Hau!” to najnowszy i zarazem najbardziej wyszczekany album w dyskografii T.LOVE który miał premierę 22 kwietnia 2022. Nowy materiał jest strzałem za 10 punktów! Z dziesięcioma impresjami Muńka powstałymi do kompozycji Janka, ze społeczno-politycznym drugim dnem ale przede wszystkim z pro-ludzkim przesłaniem.

Do tej pory ukazały się już single „Pochodnia”, „Ja Ciebie kocham” i „Tutto Bene”. Ta pierwsza uzyskała niedawno status Złotej płyty.

16 września to nie tylko dzień premiery nowego klipu, w tym dniu ukaże się też winyl „Hau! Hau!” i to w dwóch wariantach, czarnym i limonkowym.

Limonkowy:

Hau! Hau!

Listen to content by T.Love.

więcej

Czarny:

Hau! Hau!

Hau! Hau! - T.Love, tylko w empik.com: 129,02 zł. Przeczytaj recenzję Hau! Hau!. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze!

więcej


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: t.love