Aktualności

23-09-2022-08:54:30

Kolejny przedsmak nowej płyty Palaye Royale

Udostępnij! Tweetnij!

Art-rockowe trio Palaye Royale wydaje nowy utwór „Lifeless Stars”. Utwór jest najnowszą propozycją z nadchodzącego albumu „Fever Dream”, który ukaże się 28 października.

Materiały prasowe

Palaye Royale to bracia Remington Leith (wokal), Sebastian Danzig (gitara) i Emerson Barrett (perkusja). Zespół niedawno rozpoczął 25-dniową trasę koncertową po Ameryce Północnej z gościem specjalnym Mod Sun. Następnie udadzą się do Europy. Tę część trasy otworzą dwa koncerty w Polsce — 21 stycznia wystąpią w Krakowie, a 22 stycznia w Warszawie.

Palaye Royale to prawdziwi mistrzowie art-punka, glam-rocka i britpopu. Zespół zdobył legion oddanych fanów i zgromadził ponad pół miliarda streamów. Swoje nastoletnie lata spędzili w Las Vegas, a w 2011 roku przenieśli się do Los Angeles. Trio zaczęło pierwsze koncerty w piwnicy domu, w którym mieszkali. Niezależnie od tego, czy grają na dużych festiwalach, takich jak Reading i Leeds, Download i Pinkpop, czy też na wyprzedanych koncertów klubowych w Warszawie, Amsterdamie i Meksyku, najważniejszą ambicją zespołu jest pogłębienia relacji z fanami. Zespół czule nazywa ich Soldiers of the Royal Council.


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!