Aktualności

30-09-2022-11:38:42

Joss Stone wydała świąteczny album

Udostępnij! Tweetnij!

Do serwisów cyfrowych trafił album „Merry Christmas, Love” Joss Stone – to kolekcja największych świątecznych klasyków oraz dwóch nowości w wykonaniu brytyjskiej piosenkarki, autorki tekstów i zdobywczyni nagrody Grammy,

Materiały prasowe

Na początku września Joss udostępnia pierwszy singiel z projektu, porywający cover klasyka Steviego Wondera „What Christmas Means to Me”. Joss komentuje wydawnictwo: — Ta piosenka naprawdę wywołuje uśmiech na mojej twarzy i sprawia, że myślę o wszystkich rzeczach, które czynią Boże Narodzenie wyjątkowym. Świetny tekst napisany przez legendę, czyli Steviego Wondera. Cóż za wesoła piosenka pośród cudów i magii tego albumu!

Album, zainspirowany twórczością Franka Sinatry, Nat Kinga Cole’a, Binga Crosby’ego i Michaela Buble, świętuje okres świąteczny piętnastoma klasycznymi utworami bożonarodzeniowymi, w tym ulubieńcami, takimi jak „Winter Wonderland”, „Let It Snow”, „Jingle Bells”, „Silent Night” i nie tylko. Płyta zawiera także dwie nowe, oryginalne piosenki napisane przez Joss, „If You Believe” i „Bring On Christmas Day” — utwór celebrujący jej dożywotnią miłość do radosnego okresu Świąt. W zwiastunie, który Joss nagrała podczas pracy w studiu, mówi: — Od lat myślałam o zrobieniu świątecznego albumu, mam obsesję na punkcie Bożego Narodzenia!

Artystka z entuzjazmem dodaje, że świąteczne piosenki, których słuchała dorastając, są grane przez orkiestrę, a i tej nie brakuje na płycie.

Płyta została nagrana w Nashville, gdzie obecnie mieszka Joss. Album ukazuje się na kilka tygodni przed narodzinami jej drugiego dziecka. Termin porodu wyznaczono na październik. Dzięki utworom, które zachęcają rodziny do wspólnego śpiewania, album z pewnością stanie się również soundtrackiem jej Świąt.

— Nagranie tej płyty było spełnieniem marzeń. Od wielu lat grała w mojej głowie, a teraz wreszcie stała się rzeczywistością. Zdaje się, że dobre rzeczy rzeczywiście przychodzą na tych, którzy cierpliwie czekają — stwierdza Joss podczas nagrywania albumu. — Wszystkie bożonarodzeniowe gwiazdy ułożyły się na niebie i umieściły mnie we właściwym miejscu, we właściwym czasie i z właściwym zespołem, aby stworzyć muzykę, której magia będzie świecić w każdym kierunku. Mam nadzieję, że ludzie będą cieszyć się słuchaniem tej płyty tak samo, jak ja cieszyłam się tworząc ją w studio — podsumowuje.

Uzbrojona w potężny głos Joss Stone trafiła do mainstreamu już jako nastolatka i od tej pory cieszy się nieprzerwaną karierą pełną nieprzewidywalnych zwrotów akcji. Brytyjska piosenkarka, zdobywczyni nagród Grammy i Brit, sprzedała ponad 12 milionów albumów na całym świecie. Po raz pierwszy zdobyła oddaną publiczność w kraju i za granicą dzięki reinterpretacji klasycznych soulowych kawałków, rozszerzając ją dzięki swojemu pisaniu piosenek i umiejętności odkrywania stylów daleko poza jej pierwszą miłość, czyli vintage R&B.

W ciągu ostatniej dekady Joss nadal zdobywała imponującą publiczność na całym świecie poprzez swoje trasy koncertowe, jednocześnie kontynuując wspaniałą pracę The Joss Stone Foundation, którą otworzyła w 2014 roku.

Ostatnio Joss współpracowała z Davem Stewartem przy dwóch solowych albumach, w tym tegorocznym, ciepło przyjętym przez krytyków „Never Forget My Love”.

Tracklista „Merry Christmas, Love”:

1. Twas The Night Before Christmas

2. Let It Snow

3. What Christmas Means To Me

4. Winter Wonderland

5. Jingle Bells

6. Away In A Manger

7. The Christmas Song

8. If You Believe

9. Hark The Herald Angels Sing

10. Snow

11. Have Yourself A Merry Little Christmas

12. Oh Little Town of Bethlehem

13. White Christmas

14. In The Bleak Midwinter

15. Bring On Christmas

16. Day Silent Night

Merry Christmas, Love

Listen to content by Joss Stone.

więcej


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: joss stone