Aktualności

17-01-2023-13:55:36

Jessie Murph w nowym singlu „About You”

Udostępnij! Tweetnij!

Materiały prasowe

18-letnia Jessie Murph wydała właśnie najnowszy singiel „About You” z nadchodzącej składanki „drowning”.

Zainspirowana własnym toksycznym związkiem, Jessie napisała piosenkę w rodzinnym mieście wraz z uznanymi twórcami: Gabe’em Simonem (Dua Lipa, Noah Kahan) i Yakobem (6lack, Giveon). „About You” to propozycja z debiutanckiego mixtape’u Jessie. Projekt zawiera wcześniej wydane „Always Been You”, „If I Died Last Night” i „Pray” oraz trzy nowe piosenki. Użytkownicy Spotify i Apple Music mogą już przedpremierowo zapisać „drowning” w swojej bibliotece: 

Jessie Murph - New Music

Listen to content by Jessie Murph.

więcej

To będzie wspaniały rok dla Jessie. Zarówno Amazon Music, jak i Pandora wymienili ją ostatnio pośród przełomowych artystów, na których warto mieć oko. Wiosną artystka wyruszy w pierwszą trasę koncertową po Ameryce Północnej, w ramach której da aż 29 koncertów.

Array
(
[0] => Array
(
)

[1] => Array
(
)

[2] => Array
(
)

[3] => Array
(
)

[4] => Array
(
)

)

Jessie Murph potrafi opowiadać historie, z którymi wszyscy się utożsamiamy, ale których nie mamy odwagi wyjawić. Mimo młodego wieku, piosenkarka, autorka tekstów i multiinstrumentalistka z Alabamy bez problemu ładuje emocje w każdy dźwięk. Złamane serce, lęk i mrok nie stanowią dla niej żadnej przeszkody. Jej szczere teksty inspirowane własnymi doświadczeniami przyciągnęły już prawie 10 milionów fanów. Dysfunkcyjna rodzina, szkolni prześladowcy, przestarzałe oczekiwania wobec kobiet i wszechobecna mizoginia sprawiły, że Jessie zaczęła szukać oparcia w muzyce. Słuchała wszystkich – od Adele i Lady A po 6lack i Lil Baby – a także uczyła się gry na pianinie, ukulele i gitarze, jednocześnie pisząc własne piosenki.

Jessie po raz pierwszy posmakowała viralowej popularności na YouTubie, a w 2020 roku uruchomiła konto na TikToku. Społeczność oszalała na punkcie jej coverów i oryginalnych kawałków, takich jak „Upgrade”, „Look Who’s Cryin Now” i „Sobriety”. Wkrótce „Always Been You” potwierdził jej siłę. Utwór zebrał ponad 150 milionów streamów na całym świecie i powszechne uznanie krytyków. Spory sukces osiągnęły także utwory „Pray”, „I would’ve”, „While You’re At It” i „How Could You”. 10 lutego Jessie znów pokaże, na co ją stać.

Lista utworów „drowning”:

1. Always Been You

2. Where Do You Go

3. What Happened to Ryan

4. They Leave

5. About You

6. If I Died Last Night

7. While You’re At It

8. How Could You

9. Drunk in the Bathtub

10. Pray

11. I Would’ve


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: , jessie murph