Aktualności

19-01-2023-15:39:34

boygenius – najbardziej super z supergrup – zapowiada wyczekiwany debiut

Udostępnij! Tweetnij!

boygenius, czyli supergrupa założona przez Phoebe Bridgers, Julien Baker i Lucy Dacus, uwielbiana przez fanów alternatywy, zapowiada wyczekiwany debiutancki album – „the record”. Już teraz można posłuchać trzech singli zapowiadających krążek.

Materiały prasowe

„the record” ukaże się 31 marca 2023, a w serwisach cyfrowych pojawiły się piosenki „$20”, „Emily I’m Sorry” oraz „True Blue”.

boygenius to trio niezwykle utalentowanych artystek – Julien Baker, Phoebe Bridgers i Lucy Dacus. W 2018 zespół wydał EP-kę „boygenius”. Trzy nowe single – „$20”, „Emily I’m Sorry” i „True Blue” – to pierwsza premierowa muzyka grupy od 2020 roku, kiedy to ukazały się demówki z sesji nagraniowych do EP-ki. Dochód z tego wydawnictwa został przekazany na organizacje charytatywne z rodzinnych miejsowości Baker, Bridgers i Dacus: Dwontown Women’s Center of Los Angeles, OUTMemphis oraz Mutual Aid Distribution Richmond.

Wyczekiwany długogrający debiut boygenius został w całości napisany i wyprodukownay przez zespół. Sesje nagraniowe odbyły się w studiu Shangri-la Studios w Malibu w Kalifornii.

boygenius – „the record”:

1. Without You Without Them

2. $20

3. Emily I’m Sorry

4. True Blue

5. Cool About It

6. Not Strong Enough

7. Revolution 0

8. Leonard Cohen

9. Satanist

10. We’re In Love

11. Anti-Curse

12. Letter To An Old Poet

Media o EP-ce boygenius „boygenius” (2018):

Zespół z miejsca stał się Avengersami kobiecych indierockowych zespołówVogue

Wielkie talenty i osobowości Julien Baker, Phoebe Bridgers i Lucy Dacus połączyły siły na harmonijnej, pełnej konfrontacji i zdecydowanie za krótkiej EP-cePitchfork

Zachwycający albumNME

Najlepsza rockowa supergrupaDaily Beast


źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: