Aktualności

25-01-2023-13:33:15

The Scarlet Opera wydaje drugi singiel

Udostępnij! Tweetnij!

Wschodząca grupa z LA – The Scarlet Opera – z dumą prezentuje nowy singiel „Big City Thing”, następstwo debiutanckiego „The Place To Be”.

Materiały prasowe

– Z wiejskich terenów Pensylwanii przenieśliśmy się na ekstrawaganckie ulice Los Angeles – wyjaśnia zespół. – Ta piosenka to żartobliwa refleksja o wielu latach spędzonych w pogoni za szczęściem.

The Scarlet Opera z pewnością zasługuje na tytuł „Big City Thing”. Bez trudu wyprzedaje miejscówki na obu wybrzeżach, w tym słynny Troubadour w West Hollywood i nowojorski Bowery Ballroom. Pass the Aux okrzyknął jeden z ich koncertów w Troubadour występem roku. W tym miesiącu zespół wspierał grupę Phoenix w kultowym The Majestic Ventura Theater. Niedawno rozgrzali też publiczność Heroes Gala, podczas której zebrano imponującą kwotę 1,4 miliona dolarów na rzecz organizacji Fuck Cancer.

Muzyka The Scarlet Opera poświęcona jest boskim wyrzutkom: niezrozumianym, seksualnie wyzwolonym oraz ubogo żyjącym. Tworzą dla rozwiązłych, dla odważnych… dla wszystkich. Zespół łączy teatralne spektakle z surową energią rock and rolla, oferując ucieczkę w ferworze przepychu i pożądania. W 2016 roku zaczęli działać jako Perta, aby sześć lat później odrodzić się jako The Scarlet Opera.

W skład zespołu wchodzą Luka Bazulka (autor tekstów, frontman), Colin Kenrick (klawisze), Daniel Zuker (bas), Justin Siegal (perkusja) i Chance Taylor (gitara). Gdy tylko Colin usłyszał pełen potencjału głos Luki, natychmiast zwerbował swoich przyjaciół i doświadczonych muzyków – Daniela, Chance’a i Justina.

Wieści o zapełnionych salach koncertowych i urzekających występach zwróciły uwagę SB Projects i Republic Records. Tak zespół połączył siły z Davidem Stewartem, tekściarzem i producentem BTS czy Jonas Brothers. Zarówno wydany we wrześniu „The Place To Be”, jak i nowy „Big City Thing” zapowiadają świetlaną przyszłość The Scarlet Opera.


źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: