Aktualności

26-01-2023-08:15:09

Agnieszka Chylińska z kolejnym singlem promującym album „Never Ending Sorry”

Udostępnij! Tweetnij!

Materiały prasowe

Co pokaże dalsza historia przedstawiona w klipie do utworu „Drań”?

Album „Never Ending Sorry” jest kolejnym niekwestionowanym sukcesem Agnieszki Chylińskiej. Po statucie Złotej, przyszedł czas na Platynową Płytę. Do tej pory, album promowały dwa single: „Jest nas więcej” z gościnnym udziałem Adama Woronowicza i „Kiedyś do Ciebie wrócę” z udziałem Piotra Głowackiego. Ostatni singiel został okrzyknięty Przebojem Roku stacji RMF FM, zaś teledysk odtworzono już ponad 21 milionów razy.

Agnieszka Chylińska - Never Ending Sorry

Listen to Never Ending Sorry by Agnieszka Chylińska.

więcej

Trzy miesiące po premierze płyty na anteny stacji radiowych i telewizyjnych trafia właśnie kolejny utwór – „Drań”. Jaka wielka gwiazda tym razem zagrała w teledysku? Utworowi towarzyszy klip, który kontynuuje znaną z wcześniejszych teledysków historię. Scenariusz całej historii opowiadanej w teledyskach napisała sama artystka. Ciąg dalszy fabuły z pewnością zaskoczy wszystkich sympatyków Agnieszki, którzy czekają na kolejne odsłony.

"Co jest w życiu najtrudniejsze? Wybaczyć? Pozwolić odejść komuś, zostawić kogoś, kto nas rani? A może trwać, wierzyć w cud, który może nigdy nie nastąpić?

Czy wygramy swoje życie, będąc w mydlanej bańce, nie chcąc widzieć, że jesteśmy używani i ranieni? To pytanie pozostawiam otwartym...

„Drań” jest piosenką o miłości prawdziwej - o kochaniu szczerym, ufnym i bezwarunkowym.".

Agnieszka Chylińska

Wydawca: TOP MANAGEMENT


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!