Aktualności

27-01-2023-11:35:01

Lola Young zapowiada nowy projekt

Udostępnij! Tweetnij!

Nominowana do nagrody BRIT wokalistka i autorka tekstów, Lola Young, prezentuje nowy singiel „Annabel’s House”. Utwór jest zapowiedzią projektu „My Mind Wanders And Sometimes Leaves Completely”, który ukaże się 26 maja.

foto: Charlotte Patmore

„Annabel’s House” to poruszająca ballada o emocjach towarzyszących nieodwzajemnionej miłości. Najnowszy singiel Loli jest dowodem jej wrażliwości oraz umiejętności pisania tekstów, z którymi niezwykle łatwo się utożsamić. W tym tygodniu BBC Radio 1 przyznało piosence tytuł „Hottest Record”.

Ogłoszenie „My Mind Wanders And Sometimes Leaves Completely” wyznacza początek nowej ery w karierze 22-letniej artystki. Lola wychodzi ze swojej strefy komfortu. Nie tylko konfrontuje się z nowymi tematami – takimi jak love bombing, gaslighlight, zmagania z własnym ciałem i depresja – ale i odkrywa głębię własnej kreatywności. Jej sposób opowiadania historii przypomina tak naprawdę pamiętnik.

Lola pracowała z takimi nazwiskami jak Malaj (Frank Ocean), Cass Lowe (Tinashe, Ray BLK) i Jim-E Stack (Charli XCX, Caroline Polachek). Projekt obejmie również wydany w listopadzie utwór „Stream of Consciousness”, który otwiera album.

Artystka ma już na koncie nominację do nagrody BRIT jako Wschodząca gwiazda; znalazła się także na shortliście BBC Sound Poll. Zeszłego lata występowała na brytyjskich i europejskich festiwalach, takich jak Glastonbury, Bestival, The Great Escape czy All Points East. Wkrótce zdradzi szczegóły dotyczące własnej trasy koncertowej.

Lola Young pochodzi z rodziny utalentowanych piosenkarek. Jest bezkompromisową gwiazdą sceniczną z niezwykłym potencjałem i unikatowym stylem, co czyni ją jedną z najzdolniejszych wokalistek na brytyjskiej scenie. Nadchodzący projekt „My Mind Wanders And Sometimes Leaves Completely” to dzieło pełne bólu złamanego serca i odnawiającej się wewnętrznej kobiecej siły.

Tracklista:

1. Stream Of Consciousness

2. Revolve Around You

3. Annabel’s House

4. Semantic Satiation

5. Pretty in Pink

6. Money

7. What Is It About Me

8. Black Cab

9. Don’t Hate Me

10. Chill Out


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: lola young