Aktualności

08-03-2023-11:38:54

KISS zapowiada ostatnie koncerty w karierze

Udostępnij! Tweetnij!

50 lat minęło… jak jeden dzień! Legendy rocka kończą karierę zapowiadając ostatnie występy w ramach trasy „End Of The Road Tour”.

Materiały prasowe

Wyprodukowane przez Live Nation widowisko zakończy się tam, gdzie wszystko się zaczęło – w Nowym Jorku. 1 i 2 grudnia KISS pożegna fanów na kultowej arenie Madison Square Garden.

Zespół komentuje: – KISS narodził się w Nowym Jorku. Na 23. ulicy. Pół wieku temu. To ogromny przywilej oraz zaszczyt zakończyć trasę na Madison Square Garden – 10 przecznic dalej i 50 lat później, od miejsca, w którym zaczynaliśmy.

Pierwsze bilety weszły do sprzedaży w poniedziałek. Dodatkowe przedsprzedaże przygotują fanów na walkę o ostatnie bilety w piątek 10 marca. Szczegóły dostępne są na stronie zespołu.

Choć ostateczne pożegnanie z fanami odbędzie się w Ameryce Północnej, grupa odwiedzi wcześniej Amerykę Południową oraz objedzie całą Europę. 19 czerwca KISS powróci do Polski, aby zagrać w TAURON Arenie Kraków. Bilety wciąż są w sprzedaży. Organizatorem polskiego koncertu jest Prestige MJM.


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: kiss