Aktualności

10-03-2023-13:17:23

Miley Cyrus prezentuje album „Endless Summer Vacation”

Udostępnij! Tweetnij!

Materiały prasowe

Nareszcie jest! Premierze niecierpliwie wyczekiwanego ósmego albumu studyjnego Miley CyrusEndless Summer Vacation” towarzyszy teledysk do nowego utworu „River” w reżyserii Jacoba Bixenmana oraz dokument „Miley Cyrus – Endless Summer Vacation (Backyard Sessions)”.

Płyta zawiera przebój „Flowers” oraz dwanaście dodatkowych utworów. „Flowers” spędził sześć tygodni na szczycie listy Billboardu, ustanawiając rekord w karierze Miley. Utwór zajmuje także 1. miejsce w amerykańskim radiu pop i jest pierwszą piosenką od prawie dekady, której udało się to w tak krótkim czasie. Singiel świetnie radzi sobie także po drugiej stronie oceanu – dotąd w Wielkiej Brytanii jeszcze żadna solowa artystka tak długo nie zajmowała 1. miejsca.

Miley Cyrus - Endless Summer Vacation

Listen to Endless Summer Vacation by Miley Cyrus.

więcej

W niedawno udostępnionym wideo Miley podzieliła się szczegółami dotyczącymi płyty. Artystka podzieliła „Endless Summer Vacation” na dwie części: AM i PM. Jak mówi: – AM reprezentuje poranek. Panuje tu gwar, energia i potencjał nowych możliwości. Nastał nowy dzień. Nocą atmosfera zmienia się w obskurną, niemalże zarośniętą brudem; jednocześnie jest w tym też jakiś urok. Wieczór to świetny czas na odpoczynek oraz regenerację, ale i czas na wyjście oraz poznanie dzikiej strony. Noc w Los Angeles ma pewną energię, dzięki której można poczuć, jak kłopoty wypływają na powierzchnię. To dla mnie bardzo inspirujące.


Miley jeszcze nigdy nie była tak silna i pewna siebie. Zarówno muzycznie, jak i wizualnie, „Endless Summer Vacation” odzwierciedla jej aktualny fizyczny i psychiczny stan, na których ostatnio mocno się skupiła. Płyta jest listem miłosnym do jej ukochanego Los Angeles. Nagrany w LA album został wyprodukowany z Kidem Harpoonem, Gregiem Kurstinem, Mike WiLL Made-It i Tylerem Johnsonem.

Album jest już dostępny zarówno w wersji cyfrowej, jak i w sklepach stacjonarnych w wielu konfiguracjach fizycznych.

Kup „Endless Summer Vacation”

Tracklista:

1. Flowers 

2. Jaded

3. Rose Colored Lenses 

4. Thousand Miles (feat. Brandi Carlile)

5. You

6. Handstand 

7. River 

8. Violet Chemistry 

9. Muddy Feet (feat. Sia)

10. Wildcard 

11. Island

12. Wonder Woman 

13. Flowers (Demo)


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: , miley cyrus