Aktualności

03-08-2023-10:12:44

"Dzień i noc" - Diho z singlem w zupełnie nowej odsłonie!

Udostępnij! Tweetnij!

Materiały prasowe

Nie regulujcie odbiorników; wszystko jest tak, jak powinno być! Do sieci trafił właśnie nowy singiel Diho, który może być sporym zaskoczeniem dla wszystkich zaznajomionych z twórczością warszawskiego rapera. Utwór „Dzień i noc” jest już dostępny w serwisach streamingowych, a teledysk można obejrzeć na kanale GM2L TV.

O Diho można napisać naprawdę bardzo wiele, ale najlepszym podsumowaniem reprezentanta GM2L byłoby zwyczajne porównanie go do wina – im starszy, tym lepszy. Raper wielokrotnie udowodnił, że nie ma dla niego tematów tabu ani żadnych barier i tym razem znów zaskakuje kontrowersyjnym singlem w nowej stylistyce.

Nowy utwór reprezentanta Diho po raz kolejny dotyka relacji damsko-męskich, ale tym razem w zupełnie innej formie. „Dzień i noc” to osobista historia osadzona w uniwersalnych ramach. Muzycznie również jest niecodziennie; singiel nosi cechy punkowej ballady z elementami jersey club, charakterystycznymi dla obecnych trendów panujących na rapowej scenie. Autorami muzyki są Jvchu i Syru.

Diho - Dzień i noc

Listen to Dzień i noc by Diho.

więcej


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: diho