Aktualności

01-09-2023-12:35:10

MODELKI i Meggie we wspólnym numerze “Billboard Drop”

Udostępnij! Tweetnij!

Pierwszy singiel nowego hip-hopowego girlsbandu został bardzo dobrze przyjęty. 

Materiały prasowe

W lipcu ukazał się ich debiutancki singiel pod tytułem “Modelki”, który obecnie ma ponad pół miliona streamów w Spotify. Dziewczyny nie zwalniają tempa, do swojego drugiego singla zaprosiły Meggie - polsko-niemieckojęzyczną raperkę z rocznika 99’, znaną szerszej publiczności przede wszystkim z udziału w viralowym numerze „Lip Gloss” Mariny Łuczenko-Szczęsnej.

https://youtube.com/embed/

"Billboard Drop" to świeży, mocny trapowy singiel z zacięciem jersey club. Za jego produkcję odpowiada Vłodarski - znany branży od wielu lat jako ambitny i bardzo zdolny producent muzyczny. Na platformie Spotify słucha go ponad milion osób miesięcznie, jego utwory można usłyszeć także na antenie radia. Fani pierwszego utworu artystek na pewno nie będą zawiedzeni "Billboard Drop".

MODELKI to wchodzący na polski rynek muzyczny polski girslband, który powstał z inicjatywy Antony’ego Esci, Vłodarskiego (duetu odpowiedzialnego m.in. za viralowy hit “DISS NA BUDZIKI”) oraz Uli Kowalskiej - zwyciężczyni programu „Mali Giganci”. Oprócz Uli, w skład zespołu wchodzą Aga Nowakowska oraz Zuza Fijak. Cała ekipa to mieszanka różnych charakterów oraz wokali, które w całości tworzą mocne collabo.źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!