Aktualności

01-09-2023-10:34:22

Toby Romeo i Declan J Donovan dzielą się pozytywną energią

Udostępnij! Tweetnij!

Uzależniający rytm i podnoszące na duchu przesłanie sprawią, że singiel „Alive” stanie się kolejnym hitem w dorobku Toby’ego Romeo i Declana J Donovana.

Materiały prasowe

Toby Romeo, 21-letni producent, DJ i autor piosenek z Salzburga, jest uważany za jednego z najbardziej obiecujących debiutantów w branży muzyki tanecznej. Jego reputację ugruntowało zwłaszcza zaangażowanie w innowacje. Razem z Donovanem stworzyli żywy pejzaż dźwięków i emocji. Po brzegi wypełniony pozytywną energią „Alive” zachęca słuchaczy do zatracenia się w muzyce.

„Alive” stanowi doskonałą równowagę pomiędzy piosenkami stworzonymi do słuchania w aucie i stałymi bywalcami parkietu. Wokal Declana J Donovana dodaje utworowi wyjątkowej głębi. Nie da się ukryć, że „Alive” wykracza poza zwykłą zabawę – to hymn tych, którzy chcą celebrować każdą chwilę.

– Praca z Declanem była inspirującym doświadczeniem – wspomina Toby. – Jego głos i tekst dodały „Alive” idealnego akcentu. Jestem bardzo szczęśliwy, że w końcu możemy wydać tę piosenkę i pokazać ją światu.

Odkąd stanął na scenie głównej festiwalu Electric Love w wieku zaledwie 15 lat, Toby Romeo ciągle jest w centrum uwagi. Stworzył hit „Where The Lights Are Low” we współpracy z Felixem Jaehnem i FAULHABERem, remiksy dla takich gwiazd jak Alan Walker, Galantis i David Guetta oraz zagrał już swoje sety na całym świecie. 3,5 mln stałych słuchaczy uczyniło go jednym z najpopularniejszych niemieckojęzycznych DJ-ów.

Brytyjski artysta Declan J Donovan ma już ponad 350 mln streamów na koncie. Wiele z jego piosenek dotarło na europejskie listy przebojów – sporym sukcesem cieszy się zwłaszcza w Niemczech.źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!