Aktualności

15-09-2023-14:34:27

VBS i MtZ wspólnie w pełnym emocji singlu “Parafina”

Udostępnij! Tweetnij!

Młodzi, zdolni, wyjątkowi - tak można opisać duet VBS i MtZ

Materiały prasowe

“Co ich miało zabić, to ich nie zabiło”. Utwór pełen emocji w akompaniamencie gitary z pewnością otuli zmysły, a także przyciągnie i wprowadzi do refleksji niejednego odbiorcę. 

Nic dziwnego… utwór powstał podczas Vibe Campu, który odbył się w malowniczej Brennie znajdującej się w górach Beskidu Śląskiego. W projekcie uczestniczyło wielu artystów (m.in. MtZ, Dawid, Artysta, Antony Esca), a numery powstały we współpracy z takimi producentami jak ekipa CrackHouse, Indian oraz Vłodarski

Z Vibe Campu wyszedł już np. "Wielki Wóz" autorstwa Dawida, Artysty oraz Vłodarskiego czy "BALANGA" od Skolima i Kumiego. 

Kulisy tworzenia “Parafiny” można zobaczyć na kanale labelu Vibe Co - słuchacze zostają zaproszeni do domku Vibe, gdzie we vlogach będą mogli zobaczyć jak Vibe Camp wygląda od wewnątrz. 

VBS - raper oraz producent - swoją karierę rozpoczął z przytupem. Już 4 lata temu, wraz z Przyłu wydali singiel “Jazz”, osiągając wynik 20 milionów wyświetleń na platformie YouTube. MtZ z pewnością nie pozostaje w cieniu. W rok pod kawałkiem “Zawsze tam gdzie Ty” zdobył prawie 9 milionów odtworzeń, a jego ostatni album “Sam Ze Sobą” wprowadził dozę świeżości na polskiej scenie R&B.

Array
(
[0] => Array
(
)

[1] => Array
(
)

[2] => Array
(
)

[3] => Array
(
)

[4] => Array
(
)

)


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: , VBS