Aktualności

27-10-2023-09:40:37

„No, a ja?” - premiera płyty Michała Bajora na winylu

Udostępnij! Tweetnij!

Wyjątkowe wydawnictwo nie tylko dla kolekcjonerów 

Materiały prasowe

Długo wyczekiwany przez licznych i wiernych fanów artysty nowy album właśnie ma swoją premierę także w postaci płyty winylowej –prezent idealny! 

więcej

To bardzo wyjątkowe wydawnictwo, ponieważ poza piosenkami znanymi już publiczności, które znalazły się na albumie na jej wyraźne życzenie, Michał Bajor po raz pierwszy w karierze prezentuje swoje autorskie utwory.

Jednym z nich jest tytułowa piosenka z płyty, którą artysta wykonuje w duecie z Kayah.

- „No, a ja?”, to również w pełni moja piosenka – opowiada Michał Bajor. – W dodatku z cudowną i charyzmatyczną Kayah, która zaśpiewała ją ze mną w duecie i nagraliśmy razem teledysk. Poetycki, marzycielski, lekko zaczepny w swoich emocjach. Kayah od razu wybrała tę właśnie piosenkę do zaśpiewania w duecie.

Do piosenki powstał teledysk w nakręcony w pięknych wnętrzach jednego w warszawskich hoteli. Zobaczymy w nim zarówno autora piosenki jak i Kayah.

Na płycie usłyszymy także inną wielką wokaliskę.

- I to największa niespodzianka tego albumu – przyznaje Artysta. – W piosence „Trzy drzewka” zgodziła się zaśpiewać ze mną legendarna, wciąż śpiewająca jak słowik, sama Irena Santor. Wielki to zaszczyt dla mnie. Jak zawsze u Młynarskiego tekst jest o czymś i… z podtekstem. Nie chcę zdradzać, niech każdy sam odczyta intencje autora. Niestety bardzo aktualne.


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!