Aktualności

30-10-2023-13:43:56

Lena z porywającym „Straitjacket”

Udostępnij! Tweetnij!

Lena powraca z singlem „Straitjacket”. To elektryzujące wyznanie miłości, opowieść o magnetycznym przyciąganiu między dwojgiem ludzi, którzy całkowicie za sobą szaleją.

Materiały prasowe

Nie wiadomo skąd, nagle rozbrzmiewa echo silnych emocji. Te siedem sekund to jednak tylko wstęp do zniewalającego singla Leny, „Straitjacket”. Jesteście gotowi na tę przejażdżkę?

Podczas gdy słuchacze tracą kontrolę nad swoimi uczuciami, Lena przejmuje kontrolę nad naszymi emocjami. „Straitjacket” to kawałek, przy którym nasze serca biją w rytm klubowych bitów, a nasze ciała przejmuje dopamina.

Lena z impetem powróciła na listy przebojów singlem „What I Want”. Jej najnowszy popowy kawałek zawiera elementy house, czyniąc „Straitjacket” prawdziwym zastrzykiem energii. To jednak nie koniec – we wtorek 31 października artystka podzieli się oficjalnym, równie porywającym teledyskiem.

Poza wydaniem nowego singla, Lena zapowiedziała właśnie trasę koncertową po Niemczech. Oprócz utworów „Strip”, „Looking For Love”, „Life Was A Beach” (zeszłoroczny hit w Japonii) czy „What I Want”, na setliście nie zabraknie oczywiście singla „Straitjacket”.

Lena jest z nami i przepełnia ją niespotykana energia. Niewykluczone, że emocje w końcu opadną, jednak echo „Straitjacket” jeszcze długo będzie wybrzmiewać w naszych sercach.


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: lena