Aktualności

29-01-2024-11:19:54

Międzynarodowa gwiazda Sofia Carson dzieli się z fanami nowym singlem

Udostępnij! Tweetnij!

„I Hope You Know” to pierwsza piosenka artystki od czasu wydania głośnego „Applause”.

foto: Paola Kudecki

Mająca na koncie platynowe płyty, nagradzana wokalistka i songwriterka Sofia Carson udostępniła swój nowy singiel „I Hope You Know”. To pierwszy utwór artystki od czasu premiery nominowanej do Oscara piosenki „Applause” z filmu „Purpurowe serca”. Wydane za pośrednictwem Hollywood Records „I Hope You Know” to pierwsze spojrzenie na nową erę artyzmu Sofii.

więcej

Współautorami utworu są nominowany do Grammy Steph Jones (Selena Gomez) oraz Stephen Wrabel (James Bay), natomiast producentem – Stuart Crichton (Matteo Bocelli). Napędzana brzmieniem pianina ballada doskonale oddaje pełną gamę emocji towarzyszących zakochaniu – zauroczenie, zachwyt czy całkowitą niezdolność do wyrażenia tego, jak uwielbia się drugą osobę. Carson uosabia ten specyficzny rodzaj przytłoczenia, jednocześnie śpiewając każdą linijkę tekstu z zapierającą dech w piersiach elegancją.

Piosenka jest nasyconą miłosną poezją opowieścią, która dzięki leniwej melodii i szczerej surowości trafia prosto w serce słuchacza. Utwór nabiera rozpędu, odzwierciedlając wzniosłość uczucia poddania się miłości. Punktem kulminacyjnym „I Hope You Know” jest mostek, w którym uduchowionemu wokalowi Carson towarzyszą charakterystyczne bity o pobrzmiewająca w tle gitara, co składa się na oszałamiający efekt. Dzięki budowaniu napięcia w odpowiedni sposób nowy singiel Sofii jest ponadczasową piosenką miłosną, która z jednej strony imponuje wręcz filmowym rozmachem, ale z drugiej jest zakorzeniona w poruszającej duszą intymności.

Sofia Carson jest znaną na całym świecie artystką, która odcisnęła niezatarte piętno na muzyce, rozrywce i aktywizmie. Sofia ma na koncie imponującą liczbę ponad 2,2 mld streamów swoich solowych utworów, z czego 1,2 mld wygenerowały jej wydany w 2022 r. debiutancki, imienny album oraz piosenki z filmu „Purpurowe serca”. W 2023 r. Carson wystąpiła na 95. gali rozdania Oscarów, wykonując nominowaną do statuetki piosenkę „Applause”. Pojawiła się również na Global Citizen Festivalu w Central Parku, porywając dwa miliony odbiorców z całego świata. Poza działalnością muzyczną artystka angażuje się także w sprawy społeczne, m.in. jako ambasadorka UNICEF odegrała kluczową rolę w uchwaleniu ustawy „Keep Girls in School Act” w Kongresie. Sofia ma za sobą fascynującą podróż od wschodzącej gwiazdy do ikony. Artystka charakteryzuje się niezwykłym talentem i determinacją, które pozwalają jej gwieździe lśnić coraz jaśniej.


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!