Aktualności

09-02-2024-07:43:39

Jax Jones, Zoe Wees i Pikachu we wspólnym utworze „Never Be Lonely”

Udostępnij! Tweetnij!

Teledysk powstał przy współpracy z The Pokemon Company International.

Jax Jones bezsprzecznie rządził listami przebojów i falami radiowymi w minionym roku. Teraz nominowany do Grammy multiplatynowy DJ i producent wraca, by także w 2024 r. rozpalić scenę swoim nowym, elektryzującym single. „Never Be Lonely” to wykraczający poza granice wyobraźni utwór nagrany wspólnie z rewelacyjną niemiecką wokalistką Zoe Wees.

W oficjalnym teledysku towarzyszącym singlowi przenosimy się do świata Pokémon, w którym Jax Jones i Zoe Wees dają hipnotyzujący występ. Prawdziwa magia zaczyna się jednak wraz z wielkim wejściem Pikachu, który oświetla stadion, jednocząc tłum w inspirującej celebracji nowej piosenki, w której swoją rolę ma do odegrania także Ceruledge.

Współpraca z Zoe Wees i Pikachu jest spełnieniem moich marzeń. „Never Be Lonely” jest dźwiękową podróżą do serca muzyki i przyjaźni. To wielki zaszczyt, że Pikachu dołączył do nas w tej przygodzie – cieszy się Jax Jones, który jest fanem uniwersum Pokémon. Artysta współpracował z tą marką już wcześniej. W 2021 r. pojawił się na płycie „Pokémon 25: The Album”.

– Ta współpraca była dla mnie wielką przyjemnością. „Never Be Lonely” jest dowodem na to, że muzyka łączy, dając wielką siłę. Cieszę się, że mogłam być częścią tego magicznego doświadczenia – deklaruje Zoe Wees.

Wiele wskazuje na to, że podobnie jak poprzedni, także i ten rok będzie obfitował w sukcesy Jonesa. W 2023 r. artysta wydał m.in. „Won’t Forget You” z Iną Wroldsden, które dzięki remiksowi autorstwa Blackout Crew zawojowało TikToka i zdobyło ponad 120 mln odsłon. W ubiegłym roku pojawiły się także przyprawiające o szybsze bicie serca „Need You Know”, instrospektywne „My & My Guitar” z afrobeatową sensacją Fireboyem DML. Nie można zapomnieć także o „Whistle” z Calumem Scottem, kolejnym hitem ze szczytów list przebojów. Na samym Spotify piosenka zgromadziła już ponad 15 mln streamów, świetnie poradziła sobie także w radiach.

Dyskografia Jonesa powiększy się wkrótce o zapowiedzianą pod koniec ubiegłego roku EP-kę „Midnight Snacks”, która pokaże ewolucję jego twórczości. Wydany w 2019 r. album „Snacks” był skupiony na muzyce pop, tym razem artysta stawia na muzykę klubową. Pierwszym singlem zapowiadającym ten projekt było „Forever”, w którym wsparł go irlandzki DJ i producent Robbie G.

Nominowany do nagród Grammy, BRIT i Ivora Novello Jax Jones sprzedał ponad 60 milionów singli i zgromadził 10 miliardów odsłuchów. Artysta ma na koncie 10 singli notowanych w Top 10 brytyjskiej listy przebojów. Aż osiem jego singli uzyskało na Wyspach status platynowej płyty. Jax jest jedną z najważniejszych postaci na brytyjskiej scenie muzycznej, czego dowodem są współprace z takimi gwiazdami jak Demi Lovato, Ed Sheeran, Bebe Rexha, Diana Ross, Joel Corry, Mark Ronson, Mabel, Years & Years, Martin Solveig, RAYE, Stefflon Don czy (pośmiertnie) Whitney Houston.

W świecie dance może rywalizować tylko z Calvinem Harrisem. Ostatnio zdobył sporo pochwał – Hypebeast nazwał go „wszechstronnym muzykiem o wielu twarzach”, a magazyn „Rolling Stone” okrzyknął Jaxa „brytyjskim superproducentem dance, który ma misję przełamywania barier”.

Wraz ze swoją wytwórnią płytową WUGD (we współpracy z Polydor Records i Astralwerks) wciąż wydaje i wspiera muzykę rozwijających się artystów. Wśród nich jest na przykład Hannah Laing, której singiel „Good Love” spędził cztery tygodnie w Top 10 w Wielkiej Brytanii.

Wschodząca gwiazda, jaką niewątpliwie jest Zoe Wees, ma talent do opowiadania złożonych, emocjonalnych historii w taki sposób, że stają się powszechnie zrozumiałe. Jej debiutancki singiel „Control” stał się światowym hitem, gromadząc na wszystkich platformach 2 mld odsłon. Inna piosenka artystki – „Girls Like Us”, zyskała uznanie redakcji „New York Timesa”, która nazwała ją „smutnym bangerem”. Utwór doceniło również „People”, doceniając „nawoływanie do wspólnoty i solidarności z dziewczynami na całym świecie. Multiplatynowy singiel był numerem jeden na niemieckich listach przebojów radiowych.źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!