Aktualności

14-02-2024-11:05:02

Natalie Jane odsłania tatuaże

Udostępnij! Tweetnij!

Klip do nowego singla już w sieci.

foto: Sumner Howells

Natalie Jane udostępniła nowy singiel „Tattoos”, surową, hipnotyczną piosenkę opowiadającą o trwałych bliznach pozostawionych przez złamane serce. Jej współautorami są Doc Daniel, Pink Slip, Cal Shapiro i Miranda Glory. W wyreżyserowanym przez Marissę Blaire i zrealizowanym przez Josepha Lee teledysku widzimy Natalię spędzającą deszczową noc na konfrontowaniu się z przeszłością. Artystka robi to, przekopując się przez pudełko z rzeczami należącymi do jej byłego.

Publikowane przez Jane w mediach społecznościowych zapowiedzi „Tattoos” wyświetlono łącznie ponad 25 mln razy. Jedną z artystek, które podzieliły się teaserami ze swoimi odbiorcami była Billie Eilish. Natalie otrzymała nominacje do tegorocznych Social Star Award i iHeart Radio Music Awards. Grammy.com umieściło ją na liście 25 nowych artystów, na których warto zwrócić uwagę w 2024 r.

28 lutego artystka zainauguruje „Where Am I? Again Tour” – swoją pierwszą solową trasę po Ameryce Północnej. W ubiegłym roku artystka wyprzedała solowe koncerty w Nowym Jorku i Los Angeles, później koncertowała z Bishop Brigs i MisterWives, a następnie zagrała wyprzedaną trasę po Wielkiej Brytanii i Europie. Artystka wraca do nas na Stary Kontynent w kwietniu, by wystąpić m.in. w warszawskim klubie Niebo (28 kwietnia).

Niespełna 20-letnia artystka ma na swoim koncie już ponad 470 mln streamów swoich utworów. Jej debiutancka EP-ka „Where Am I?” (Capitol Music Group / 10K Projects) zawiera takie hity jak „AVA”, „Seven”, „Mentally Cheating”, „Do or Die” czy „Intrusive Thoughts”. Ten ostatni debiutował na 20. miejscu na Spotify Daily Viral US Chart.

Według „EUPHORIA. Magazine” Natalie „ma świat na wyciągnięcie ręki”. Redakcja docenia jej zdolność do budowania relacji oraz charakterystyczny styl i przekonuje, że jesteśmy właśnie świadkami narodzin supergwiazdy.


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!