Aktualności

18-03-2024-11:37:00

Nowy album Kacey Musgraves już dostępny

Udostępnij! Tweetnij!

Ogromnie wyczekiwany przez fanów szósty album Kacey Musgraves jest już dostępny. „Deeper Well” trafiło na rynek nakładem Interscope/Mercury Nashville.

foto: Kelly Christine Sutton

Nagrodzona siedmioma statuetkami Grammy artystka nagrała płytę wspólnie ze swoimi wieloletnimi współpracownikami – Danielem Tashianem i Ianem Fitchukiem. Materiał powstawał w dużej mierze w słynnym nowojorskim Electric Lady Studios.

więcej

Musgraves zapowiedziała nowy album na początku lutego, publikując teledysk do tytułowego „Deeper Well”. Goszcząc na początku marca w „Staturday Night Live” artystka wykonała na żywo ten utwór i inną piosenkę - „Too Good To Be True”. Premierze albumu towarzyszyła publikacja oficjalnego klipu do tego utworu. Jego reżyserem jest Scott Cudmore (N.E.R.D. feat. Rihanna, Feist, Justin Bieber). Teledysk eksploruje temat piosenki na poziomie meta, ukazując widzowi grę fikcji i rzeczywistości i zabierając go „do wnętrza utworu”. Portal Stereogum określił „To Good To Be True” mianem „miękkiej, intymnej i uspokajającej piosenki”, natomiast wg magazynu „EUPHORIA”, jest ona „uspokajająca, czarująca i rozmarzona”.

Kacey promuje „Deeper Weel” w mediach, występując w „The Tonight Show Starring Jimmy Fallon”, „Today Show” stacji NBC czy „The Howard Stern Show”. Pod koniec kwietnia koncertem w Dublinie rozpocznie się jej trasa koncertowa, której zwieńczeniem będzie zaplanowany na 7 grudnia koncert w Nashville. Rozpiska tournée i bilety znajdują się na kaceymusgraves.com/tour.


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!